زمان مطالعه : ۳ دقیقه

برند Camilla and Marc یک برند استرالیایی زنانه است که برای اولین بار در سال ۲۰۰۳ میلادی تأسیس و همان سال در هفته مد استرالیا رونمایی شد. این برند به تازگی کلکسیون ready to wear خود را برای پاییز ۲۰۱۹ ارائه داده است.
به همین منظور در این مقاله با هم مروری کوتاه بر تاریخچه این برند داشته باشیم پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش تا با این برند استرالیایی بیش تر آشنا شوی.

برند Camilla and Marc را همان طور که شاید از اسمش نیز حدس زده باشی دو خواهر و برادر استرالیایی تبار به نام های Camilla Freeman Topper و Marc Freeman راه اندازی کردند.
جالب است بدانی مجله VOGUE استرالیا، کار های این برند را ترکیبی از پارچه های لوکس و نقش های رنگارنگ به همراه جزئیات عجیب و غریب توصیف کرده است.

Camilla Freeman Topper متولد ۱۹۸۱ میلادی (۳۸ ساله) بوده که تحصیلات خود را در زمینه مد و فشن در مؤسسه طراحی سیدنی (Whitehouse Institute of Design) گذرانده است. در همین مؤسسه بود که او توانست بورسیه تحصیلی آکادمی ایتالیا را برای شهر فلورانس کسب کند.
در حالی که Marc Freeman متولد ۱۹۷۹ میلادی (۴۰ ساله) فارغ التحصیل رشته مهندسی و مدیریت تبلیغات از UNSW است.
این خواهر و برادر همان طور که پیش تر گفتم به کمک هم این برند زنانه را تأسیس کردند؛ Marc کار های تجاری و برند سازی آن را بر عهده گرفت و Camilla تمرکز خود را بر روی طراحی محصولات این برند گذاشت.

در سال ۲۰۰۷ میلادی Camilla and Marc مایو ها و محصولات شنا را برای اولین بار عرضه کرد و دو سال بعد در سال ۲۰۰۹ اولین فروشگاه های خود را در شهر سیدنی و ملبورن افتتاح کرد و همزمان وب سایت این برند را رونمایی نمود.

در آگوست (مرداد ماه) سال ۲۰۱۲ خط تولید جدیدی از برند Camilla and Marc به نام C&M CAMILLA AND MARC off duty ارائه شد که شامل محصولات با قیمت های پایین تر از برند اصلی نظیر محصولات جین می شد و هدف از تولید آن جذب مشتریان جوان بود.

در سال ۲۰۱۴ برند Camilla and Marc به مناسبت دهمین سالگرد تأسیس خود در هفته مد مرسدس بنز شرکت کرد و همزمان یک فروشگاه فوق بزرگ دیگر را در سیدنی استرالیا افتتاح کرد.
اواخر سال ۲۰۱۴ میلادی این برند از خط تولید کفش و محصولات مرتبط با آن رونمایی کرد.

در سال ۲۰۱۸ میلادی این برند استرالیایی اولین رونمایی خود را برای بار دوم در هفته مد مرسدس بنز انجام داد.
تا کنون این برند پنج فروشگاه بزرگ به همراه سه بوتیک در سطح شهر سیدنی دارد.
کلکسیون ready to wear برند لاکچری استرالیایی Camilla and Marc برای پاییز ۲۰۱۹ میلادی به تازگی رونمایی شده است که در ادامه برایت آورده ام.

در این کلکسیون از رنگ های سبک زندگی (لایف استایل) و خنثی که جزو طیف های رنگی سال ۲۰۱۹ محسوب می شود استفاده شده است.
شلوار های پاچه گشاد کوتاه و بالای مچ، برش های جذابی که درون مایه رسمی و در عین حال ساده و لاکچری به این کلکسیون بخشیده است از مشخصه های اصلی این کلکسیون برند Camilla and Marc محسوب می شود.

عکس از: VOGUE

نظر تو در مورد این برند و کلکسیون جدیدش چیست؟ نظراتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

AUDRA READY TO WEAR FALL 2019

AG READY TO WEAR FALL 2019

برترین استایل بازیگران در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر