زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برند Audra یک برند نسبتاً نو پا است که کم تر ار ۱۰ سال از راه اندازی آن بیش تر نمی گذرد. به بهانه رونمایی از کلکسیون ready to wear برند Audra را برای پاییز ۲۰۱۹ با هم مروری داشته باشیم بر زندگی حرفه ای طراح و مؤسس این برند یعنی Audra Danielle Noyes پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

Audra Danielle Noyes مدرک کارشناسی خود را از دانشکده هنر های زیبای دانشگاه هنر و طراحی ساوانا ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۰ میلادی به پایان رساند. او بورسیه تحصیلی از برند هایی مانند کوتون و YMA Fashion دریافت کرد. پس از تحصیل او به توصیه André Leon Talley همکاری خود با LANVIN را شروع کرد.
او به پاریس نقل مکان کرده و پس از LANVIN، با John Galliano وارد همکاری شد. 
کار با برند های مطرح فرانسوی این جسارت را در Audra Danielle Noyes ایجاد کرد تا بالاخره برند شخصی خود را راه اندازی گرداند به طوری که چندی بعد Audra Danielle Noyes برند خود را تحت نام Audra تأسیس و رونمایی کرد.

سبک طراحی لباس برند Audra بیش تر سبک eternal بوده و به گفته خود او، از زندگی خانم های زیادی در طراحی های این برند الهام گرفته شده است.
جالب است بدانی طراحی های این برند به نسبت نوپا در ابتدا کاملاً حسی بوده که بعد از گذشت سال ها و کسب مهارت این طراح در زمینه خیاطی به صورت تخصصی تر دنبال شد.
او در طراحی هایش به خوبی استایل آمریکایی و اروپایی را با هم تلفیق کرده و به سبکی شیک، مینیمال، تمیز و جذاب رسیده است؛ ترکیبی از حس لاکچری و خوش استایل پاریس که با استایل ساده و اسپرت آمریکایی در هم آمیخته شده است.

در ادامه کلکسیون ready to wear برند Audra را برای پاییز ۲۰۱۹ میلادی را برای تو آورده ام:

عکس از: VOGUE

نظرت در مورد این کلکسیون چیست؟ نظراتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

AG READY TO WEAR FALL 2019

زمستان را با ژاکت های CHUNKY سپری کن

بهترین ترندهای پالتو و کت زنانه در زمستان ۲۰۱۹