زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تو هم از طرفداران کیف کلاسیک هستی؟ در این مدل می خواهم ۶ مدل از کیف های کلاسیک را به تو معرفی کنم که برندهای مختلف ارائه کرده اند و به خوبی با تیپ های پاییزی و زمستانی ست می شوند. درست است که ترند پاییز و زمستان ۲۰۱۸/۲۰۱۹ با الهام از ترندهای دهه های گذشته میلادی است و همچنین طراحان برندهای گوناگون هر کدام خلاقیت و امضای خود را به آن اضافه کرده اند ولی کیف هایی که در این مقاله با آن ها آشنا می شوی واقعاً از دهه های گذشته میلادی هستند.
دوست داری بدانی چه مدل کیف ها را می خواهم به تو معرفی کنم و چه برندهایی آن ها تولید کرده اند؟ پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

مدل کیف Chanel Classic Flap

وقتی حرف از کیف های کلاسیک می شود نمی توان کیف های شنل را نادیده گرفت به خصوص مدل کیف Chanel Classic Flap که در سال ۱۹۵۵ توسط شخص کوکو شنل طراحی شده است. در دهه ۸۰ میلادی مدیر خلاقیت وقت شنل، کارل لاگرفلد (Karl Lagerfeld) در این مدل کیف تغییراتی ایجاد کرد که نسخه های که هم اکنون از این مدل در بازار هستند همگی دارای آن تغییرات هستند.

مدل کیف Fendi Baguette

مدل کیف Fendi Baguette را در سال ۱۹۹۷ برند فندی برای اولین بار معرفی کرد. گیره بزرگ فلزی و بند سر دوشی آن ترند دهه ۹۰ میلادی است و جزو کیف های رسمی آن زمان محسوب می شود که در تاریخ فشن ماندگار شد.

مدل کیف Loewe Puzzle

همکاری مشترک و البته موفق دو برند مطرح شنل و هرمس را می توانی در مدل کیف Loewe Puzzle به خوبی ببینی. این مدل کیف برای اولین بار در شوی کلکسیون بهار/تابستان ۲۰۱۵ این برند رونمایی شد. این کیف همان طور که از اسمش (Puzzle) هم پیدا است از ۴۱ قطعه چرم مختلف به وجود آمده است که با هنرمندی تمام در کنار هم چیده شده اند.

مدل کیف Hermes Kelly

مدل کیف Hermes Kelly را می توان قهرمان خاموش کیف های برند هرمس نامید که نام آن از اسم شاهزاده موناکو گریس کیلی (Grace Kelly) گرفته شده است. این کیف برای اولین در دهه ۳۰ میلادی توسط هرمس معرفی شد و از آن زمان تاکنون هنوز محبوبیت خود را حفظ کرده و در این در حالی است که در هفته های مد گذشته هنوز هم کیف Hermes Kelly در دست مدل های برند هرمس می درخشید.

مدل کیف Saint Laurent Monogram

مدل کیف Saint Laurent Monogram در میان مجلات و بلاگ های فشن همیشه جزو شیک ترین کیف هایی محسوب می شود که هولو گرام یا آرم برند روی آن ها به وضوح حک شده است. جالب است بدانی Y حک شده در لوگو برند سنت لورن از Yves گرفته شده و اشاره به موفقیت های دنباله دار این برند دارد.

مدل کیف Louis Vuitton NeverFull

در طول سال های مختلف برند Louis Vuitton کیف های مختلفی را وارد بازار کرده است ولی هیچ کدام از آن ها مانند کیف Louis Vuitton NeverFull در دنیای فشن ماندگار نشد؛ کیف فوق العاده شیکی که هم برای مهمانی و هم سر کار می توانی استفاده کنی و همان طور که از اسمش پیدا است به راحتی می توانی هر چیزی که بخواهی را در آن قرار دهی و نگران جا نباشی.

تو کدام یک از این کیف ها می پسندی؟ نظراتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

چرا سبز لیمویی

پیشنهاد ویژه برای تو که شلوار چسبان جین دوست نداری

جایگزین مناسب برای کفش های تخت ناراحت