زمان مطالعه : ۳ دقیقه

لایه لایه لباس پوشیدن یکی از ترندهای جذاب ۲۰۱۹ است که نباید از آن غافل شوی و تأثیر آن در استایل خیابانی را دست کم بگیری! در این مقاله ۵ پیشنهاد برای لایه لایه لباس پوشیدن با ترندهای بهار ۲۰۱۹ را به تو معرفی می کنم که می توانی از آن ها الهام بگیری و استایل منحصر به فرد خودت را شکل بدهی. گرچه در دنیای فشن هیچ قانون دقیق و سفت و سختی وجود ندارد، برای لایه لایه لباس پوشیدن بهتر است به سراغ برخی آیتم ها نروی !

پیشنهاد اول:

اگر به سوییشرت ها و بافت های نرم و نازک بهاره علاقمند هستی، می توانی از آن ها استفاده کنی . از یک بافت نازک یقه گرد استفاده کن و زیر آن شومیز سفید یقه دار بپوش. اگر آستین سوییشرت تو بلندتر از آستین شومیز است، کمی آن را تا بزن تا آستین شومیز بیرون بزند؛ همانطور که یقه از زیر بافت مشخص است. می توانی از بافت یقه V شکل هم استفاده کنی که میزان بیشتری از شومیز را نشان می دهد. بهتر است بافت تو رنگ هایی شاد و مشخص داشته باشد یا طرح دار باشد که تضاد آن با شومیز بیشتر به نظر برسد؛ یا اینکه شومیز تو طرح دار باشد و بافت رنگی ساده داشته باشد. این ترکیب با یک شلوار جین یا پارچه ای و اکسسوری های طرح دار تکمیل می شود.

پیشنهاد دوم:

جلیقه یکی از بهترین آیتم ها برای لایه لایه لباس پوشیدن است و در تمام استایل ها خوش می درخشد. اگر به پوشیدن جلیقه علاقه داری، یک راهکار خوب برای استایل کردن با آن این است که از آن به همراه یک شومیز مدل دار آستین بلند استفاده کنی. با این حال از ترکیب آیتم های مختلف نترس! می توانی از انواع بلوز، شومیز یا پیراهن گشاد و پف دار هم به همراه جلیقه استفاده کنی. فکر نکن لباسی که زیر جلیقه می پوشی همیشه باید تنگ باشد. 

پیشنهاد سوم:

این ایده برای برخی از ما عجیب به نظر می رسد؛ اما تو در ترند لایه لایه لباس پوشیدن یک اکسسوری بسیار جذاب در دست داری که می توانی با آن کارهای زیادی انجام دهی. حقیقت این است که لایه لایه لباس پوشیدن در بسیاری از اوقات باعث می شود اندام تو درشت تر و حجیم تر به نظر برسد. اگر می خواهی از این کار جلوگیری کنی و بر فرم بدنت بیشتر تأکید کنی، می توانی از یک کمربند روی لایه های لباس ها استفاده کنی. پیشنهاد من این است که یک شومیز گلدار به تن کنی و روی آن یک ژاکت جلو باز نازک به تن کنی. این ترکیب را با یک کمربند، کیف و کفش شتری رنگ تکمیل کن و اجازه بده کمربند نقش خودش را در جلوه گری فرم کمر تو بازی کند. 

پیشنهاد چهارم:

بلیزرهای ساده یا طرح دار در فصل بهار ترند شده اند. این آیتم ها بسیار جذاب و چشمگیر هستند و ترکیب آن ها با هر استایلی موفقیت آمیز است. می توانی یک بلیزر را با پیراهن چهارخانه ترکیب کنی و مطمئن باشی که انتخاب درستی داشته ای. برای این ترکیب از شلوار جین استفاده کن که با هر رنگ و طرح لباسی جذاب است. انتهای پیراهن را داخل کمر شلوار جین قرار بده و اگر دوست داری از یک کمربند برای جلوه بیشتر لباس هایت استفاده کن.

پیشنهاد پنجم:

انواع شنل و پانچ بهاره انتخاب خوبی برای لایه لایه لباس پوشیدن هستند. می توانی از یک بافت نازک آستین بلند با رنگ روشن استفاده کنی و روی آن یک شنل جلوباز به تن کنی. ست کردن پانچ و شنل با آیتم های دیگر بسیار ساده است و جلوه فوق العاده ای دارد؛ به ویژه اگر طرح دار باشد.

لایه لایه لباس پوشیدن بسیار ساده است اما جلوه فوق العاده ای دارد. مطمئنم که تو هم خیلی خوب بلدی از این تکنیک استفاده کنی! پیشنهاد تو برای لایه لایه لباس پوشیدن با ترندهای بهاره چیست؟ می توانی عکس استایل خیابانی ات را برای منودلیار بفرستی و همراه ما باشی!

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

۶ پیشنهاد استایل خیابانی برای آخر هفته بهاری

۶ پیشنهاد برای استایل کردن با ترندهای بهار

۷ پیشنهاد برای استایل خیابانی در یک هفته بهاری