زمان مطالعه : ۳ دقیقه

فکر می کنی کدام مدل مو ترند بهار و تابستان سال آینده خواهد بود؟ همانطور که می دانی هفته مد سالانه بهار و تابستان ۲۰۲۰ برگزار شده و از نیویورک تا پاریس، با بهترین ایده های خود در کت واک ها شرکت کردند. سلبریتی ها مدل های جدید را ارائه دادند و آرایش و مدل مو تازه ای را به نمایش گذاشتند. در میان انواع مدل مو ترندی، بازگشت به سبک بورژوازی بسیار چشم نواز بود. مدل مو دهه های ۴۰، ۷۰ و ۸۰ میلادی در کت واک برندهای میو میو Miu Miu و کلوئه Chloé دیده شد. همینطور مدل مو مربعی و حالت خیس هم از انواع ترندهای معرفی شده بود. 

۱- مربعی پسرانه:

مدل مو مربعی پسرانه ترند بهار و تابستان سال آینده است. شاید این مدل مو کمی گیج کننده به نظر برسد. در واقع این مدل به مدل مصری شباهت زیادی دارد و پایین آن با زاویه های تیزی صاف شده است. قد این مدل مو تا روی گردن و نهایتاً تا سر شانه است. 

۲- گل های تازه به عنوان اکسسوری:

استفاده از گل های تازه و رنگی به عنوان اکسسوری مو، یکی از ترندهای سال آینده خواهد بود که جذابیت زیادی دارد و ظاهر شگفت انگیزی را به ارمغان می آورد. می توانی رنگ گل هایی که به عنوان اکسسوری مو استفاده می کنی را با رنگ لباست ست کنی. این گل ها طوری روی سر قرار می گیرند که تمام قسمت جلویی را می پوشانند. در استایل بوهمین، این مدل دیده می شود. می توانی سر تا پا گل گلی بپوشی و از این ترند مدل مو هم استفاده کنی. 

۳- مدل مو قدیمی:

در کت واک برندهای میو میو Miu Miu، کلوئه Chloé، لویی ویتون Louis Vuitton و… از مدل مو قدیمی استفاده شد که شاید به نظر ما از مد افتاده بیاید. این مدل مو روحیه ای وینتیج دارد و به زیبایی شناسی کلاسیک گرایش دارد. با تمام الهاماتی که این مدل از روحیه کلاسیک و تاریخی می گیرد، ترکیب آن با لباس های آستین پفی و پیراهن های ماکسی قدیمی که ترند شده اند، بسیار جذاب خواهد بود. در این مدل مو، انتهای موها پشت گردن جمع می شود و همه چیز در نهایت سادگی و آراستگی است. همچنین جمع کردن موها و پوش دادن قسمت جلویی آن ها به شکل فکل هم دوباره مد شده است. 

۴- مدل مو خیس:

حتماً دیده ای که وقتی از حمام بیرون می آییم موها چطور فرم می گیرند؟ همه روی هم سوار می شوند و  قسمت هایی از آن ها روی پیشانی رها می شود. این مدل مو ترند شده است. می توانی برای این که این مدل مو را پیاده کنی، از واکس مو استفاده کنی یا اینکه با انواع روغن مخصوص به آن فرم بدهی. چند تار مو را بیرون بیاور و روی پیشانی ات پخش کن. 

۵- روح دهه ۷۰:

در بهار و تابستان سال آینده، روح دهه ۷۰ حکم فرما خواهد بود و موها مدل جذابی خواهند داشت. در کت واک برند سن لورن Saint Laurent، مدل مو مواج و فرهای درشت و آزاد دیده شد. این مدل مو که قد بلندی هم دارد، به سادگی آماده می شود. می توانی موهایت را ببافی و بعد باز کنی یا این که از بابلیس و فر کننده استفاده کنی. یادت باشد که فرها در این مدل مو آزاد و درشت هستند پس خودت را درگیر بینگول های منظم نکن. 

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

آرایش طبیعی به سبک مدل های مشهور

۶ ترند آرایش بهار و تابستان ۲۰۲۰ چه خواهند بود؟

نگاهی به ترند آرایش و زیبایی در هفته مد پاریس