زمان مطالعه : ۵ دقیقه

با نزدیک شدن به شروع هر سال جدید میلادی منتظر هستیم تا بدانیم چه رنگ هایی برای رنگ آمیزی منزل ترند می شوند. در این مقاله می خواهم در مورد رنگ هایی صحبت کنم که در سال ۲۰۱۹ قرار است دیوارها را زینت ببخشند. شرکت های رنگ سازی بزرگ جهان به تازگی فهرستی از ۵ رنگ ترند ۲۰۱۹ را معرفی کرده اند
اگر قصد داری تا چند ماه آینده خانه ات را رنگ بزنی تا پایان این مقاله با منودلیار همراه باش تا با ۵ رنگی که شرکت های رنگ سازی، ترند رنگ آمیزی منزل در سال ۲۰۱۹ کرده اند، آشنا شوی.

رنگ Metropolitan

شرکت رنگ سازی بنجامین مور (Benjamin Moor) رنگ ترند سال ۲۰۱۹ را رنگ Metropolitan معرفی کرده است که طیف سرد، ملایم و پیچیده ای از رنگ خاکستری است که زیبایی، تعادل و زرق و برق مدرنیته و زندگی شهرنشینی را همان طور که از اسمش پیدا است، در ذهنت تداعی می کند.
مدیر خلاقیت شرکت بنجامین مور، الن انییر (Ellen O’Neill) این رنگ را منحصر به فرد، ظریف و متعادل توصیف می کند و معتقد است آن روی هم به صورت براق و هم به صورت مات جذابیت خود را دارد.

رنگ blueprint

شرکت رنگ سازی بهر (Behr) رنگ سال جدید را رنگ Blueprint می داند. طیف گرم، صمیمی و آرامش بخش از رنگ آبی که حس زندگی را به خانه ات باز می گرداند. این رنگ آبی اقیانوسی هم بر روی دیوارهای براق و هم بر روی دیوارهای مات به خوبی جلوه گری می کند.

رنگ Caven Clay

در حالی که بیش تر شرکت های رنگ سازی، طیف های سرد رنگ را به عنوان ترند معرفی کرده اند ولی شرکت شروین ویلیام (Sherwin-Williams ) رنگ Caven Clay معرفی کرد که طیف گرمی از رنگ تراکاتا (سفالی – قهوه ای مایل به قرمز) است با پس زمینه کلاسیک و پایه. ترکیب این رنگ با مبلمان و اثاثیه مدرن حس صمیمیت و گرمای آمریکای لاتین را به منزلت می آورد.

رنگ Night Watch

شرکت رنگ سازی PPG رنگ سال جدید میلادی را رنگ Night Watch معرفی کرده است: طیف رنگی سبز تیره که پخته، لوکس و کلاسیک محسوب می شود. این رنگ به راحتی با هر محیطی منطبق می شود و به همین دلیل از رنگ دیوارها گرفته تا کابینت آشپزخانه و کتابخانه را می توانی با آن رنگ آمیزی کنی.
مدیر ارشد مارکتینگ شرکت PPG، دی اسکلتر (Dee Schlotter) در مورد رنگ Night Watch می گوید که القای طبیعت برای زندگی در جامعه های مدرن امروزی امری ضروری است و این رنگ می تواند حس سرزنده و شاداب جنگل های بارانی را به درون منزل ات بیاورد.

رنگ Garden Patch

شرکت رنگ سازی داچ Dutch)) به عنوان رنگ ترند ۲۰۱۹ از رنگ Garden Patch رونمایی کرد که طیف متوسط و گرم رنگ سبز است که نوستالژیک و جنگلی است حس آرامش جنگل های استوایی را به مخاطب القاء می کند.

تو دوست داری در سال جدید خانه ات را چه رنگی کنی؟ کدام یک از این رنگ های ترند را برای فضای منزل بیش تر می پسندی؟ نظراتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

رنگ و طرح، همه چیزی است که تو برای تغییر دکوراسیون به آن احتیاج داری

رنگ اتاق نشیمن تو بازتابی از سلیقه و روحیات تو است

راه حل هایی برای روشن تر و دلباز تر نشان دادن فضای اتاق ها