زمان مطالعه : ۲ دقیقه

عینک آفتابی یکی از اکسسوری های جذاب است که استایل ما را تکمیل می کند و استفاده از آن جلوه تازه ای به چهره می دهد. با اینکه مثل سایر بخش های مد و فشن، هر فصل ترندهای عینک آفتابی به ما معرفی می شوند، بسیاری از ما هنوز هم مدل های قاب مشکی که دستاورد سلیقه دهه ۹۰ میلادی هستند را به عنوان انتخابی امن و همیشگی استفاده می کنیم. با این حال هر چیزی نیاز به تغییر دارد و چه بهتر که عینک آفتابی تازه، استایل شیک ما را تازه تر کند! این ۵ ترند عینک آفتابی، بهترین نمونه هایی هستند که قرار است در تمام سال ۲۰۱۹ ما را همراهی کنند. 

مدل های ترنسپرنت یا شفاف:

عینک آفتابی با قاب روشن و شفاف یکی از مدل های مورد علاقه فشن بلاگرها در سال ۲۰۱۸ بود و این عینک ها هنوز هم همراه ما هستند! از رنگ سفید کریستالی تا طیف رنگ های پاستلی؛ این عینک آفتابی ها شفاف و بسیار زیبا هستند و به سادگی با تمام اجزای کمد لباس ست می شوند. البته که در مورد این عینک آفتابی ها، ست شدن یا نشدن آن ها با لباس چندان اهمیتی ندارد! 

مدل های هوانوردی:

این مدل عینک آفتابی ها، از سبک عینک های هوانوردی یا خلبانی الهام گرفته شده اند و بسیار چشمگیر هستند. 

قاب فلزی نازک:

عینک هری پاتر به دنیای فشن راه پیدا کرده! این عینک آفتابی های گرد با قاب فلزی نازک، صورت را گرد و شاد نشان می دهند و برای تغییر استایل انتخاب فوق العاده ای هستند. 

قاب ضخیم بالایی:

یکی از مدل های محبوب عینک آفتابی در سال ۲۰۱۹، عینک هایی است که قاب بالایی ضخیم و قاب پایینی نازک دارند. به دلیل نزدیکی قاب ضخیم با ابرو و نازکی قسمت پایین آن، صورت فرم تازه ای پیدا می کند و ابروها کمی حالت می گیرند. 

مدل های الهام گرفته از دهه ۷۰ میلادی:

این مدل عینک آفتابی ها با قاب های کائوچویی و فرم های مربعی، از دهه ۷۰ میلادی به دنیای ما سفر کرده اند و هنوز شیک و دوست داشتنی به نظر می رسند. این عینک ها ظاهر هرکسی را منحصر به فرد نشان می دهند و مدل های اورسایز آن ها، انتخاب فوق العاده ای برای فرم دادن به صورت هستند.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

آشنایی با ۵ ترند استایل خیابانی بر اساس هفته مد نیویورک پاییز و زمستان ۲۰۱۹/۲۰۲۰

زرد؛ محبوب ترین رنگ در استایل خیابانی زمستانی هفته مد نیویورک پاییز و زمستان ۲۰۱۹/۲۰۲۰

آشنایی با ۷ ترند استایل زمستانی بر اساس هفته مد نیویورک ۲۰۱۹/۲۰۲۰