زمان مطالعه : ۳ دقیقه

چیزی تا رسیدن فصل تابستان باقی نمانده و وقت آن است که به استایل مناسب این فصل بیشتر توجه کنیم. بسیاری از ترندهای بهار و تابستان ۲۰۱۹ مشترک هستند. اگر برای فصل بهار از این ترندهای جذاب برای استایل کردن استفاده کرده ای، می توانی با خیال راحت آن ها را در کمد لباس های تابستان هم قرار دهی و استایل ترندی و شیک داشته باشی. در این مقاله ۵ پیشنهاد فوق العاده برای استایل کردن با ترندهای بهار و تابستان ۲۰۱۹ را به تو معرفی می کنم. 

پیراهن های قلاب بافی شده:

پیش از این هم گفته بودم که پیراهن های قلاب بافی شده ترند سال ۲۰۱۹ هستند. این پیراهن ها تأکید زیادی بر اندام و رنگ پوست دارند، به همین دلیل برای مهمانی ها انتخاب فوق العاده ای هستند. بهتر است از رنگ های روشن این پیراهن ها استفاده کنی که ترندی تر هستند. انواع مدل های بلند، کوتاه، گشاد و جذب این پیراهن ها در میان ترندها دیده می شود، اما به نظر می رسد مدل ماهی آن ها جذاب تر است. ترکیب این پیراهن ها با صندل های متالیک فوق العاده است. 

شلوارک ها:

انواع شلوارک پارچه ای و جین در میان بهترین ترندهای بهار و تابستان ۲۰۱۹ قرار دارند. این شلوارک ها معمولاً از بالا گشاد هستند و کمربند دارند. ترکیب این شلوارک ها با تمام آیتم ها فوق العاده است و نیازی به سخت گیری نیست! اگر برای یک مهمانی دورهمی یا مجلسی دوستانه قصد انتخاب لباس داری، می توانی با خیال راحت از این شلوارک ها استفاده کنی. ترکیب این شلوارک ها با انواع صندل، کتانی، کفش تخت یا پاشنه دار جذاب خواهد بود؛ بنابراین نیازی نیست فقط به آیتم های اسپرت یا کژوال تکیه کنی. درست است که شلوارک های دوچرخه سواری هم ترند شده اند، اما استایل کردن با آن ها برای فصل تابستان چندان ایده خوبی به نظر نمی رسد. چون بافت ضخیمی دارند و گرم هستند.

شلوار جین پاچه پاره:

شلوار جین هیچ وقت از مد نمی افتد و در میان ترندهای بهار و تابستان ۲۰۱۹، مدل های جذابی از شلوار جین دیده می شود. شلوار جین پاچه پاره یکی از ترندی ترین شلوار های امسال است. پایین پاچه این مدل شلوارها کوتاه شده ولی دوخته نشده و ریش ریش است. بعضی از این مدل ها در پایین پاچه ها زاپ هم دارند. اگر این شلوارها کمر بلندی داشته باشند، روی آن ها کمربند بسته شود و پاچه آن ها گشاد باشد، جذاب تر و ترندی تر خواهند بود. در کل شلوار جین با هر مدل و رنگ و استایلی جذاب است! اینطور نیست؟!

پیراهن ها و شومیزهای مدل دار:

پیراهن ها و شومیزهای مدل دار ترند جذاب امسال هستند. انواع مدل های گره خورده، آستین پفی، یقه مربعی، گشاد روستایی و آستین کلوش در میان ترندهای امسال جا دارند. معمولاً این پیراهن ها و شومیزهای جذاب رنگ هایی روشن و ساده دارند و بیشترین تأکید بر فرم و مدل دوخت آن هاست. این آیتم زنانه، در ترکیب با آیتم هایی مثل کیف سفید سبدی و صندل های بندی سفید، فوق العاده خواهد بود. 

کیف های دوتایی:

یکی از بامزه ترین ترندهای بهار و تابستان ۲۰۱۹، کیف های دوتایی کوچک هستند. این کیف ها هم زمان استفاده می شوند، بسیار کوچک و کم جا هستند و معمولاً دو رنگ متفاوت دارند. می توانی یکی از این کیف ها را دور کمی ببندی و دیگری را روی شانه بیندازی یا به دست بگیری. در این ترند بامزه، مدل کیف ها اهمیت دارد و جلوه جالبی به استایل خیابانی می دهد.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

چند استایل ساده تابستانی به سبک دختران فرانسوی

آشنایی با ۱۰ ترند اصلی تابستان ۲۰۱۹

لباس های کتانی، مناسب ترین الیاف در ترندهای فصل تابستان