زمان مطالعه : ۳ دقیقه

وقتی صحبت از ازدواج و مراسم آن می شود اول چیز هایی که به ذهن تقریباً همه می رسد این است که لباس عروس چه مدل باشد؟ چه آرایشی داشته باشد؟ چه کفش هایی انتخاب کند و البته چه حلقه و جواهراتی را به کار ببرد چرا که جدا از ایجاد تجملات و زیاده روی های بی مورد که من به شخصه نمی پسندم، بی شک همه ما می خواهیم در یکی از مهم ترین و خاص ترین مراسم های زندگی خود بهترین  و چشمگیر ترین باشیم.
به همین منظور در این مقاله می خواهم ۴ مورد از جدید ترین مدل حلقه عروسی و همچنین ترند های اکسسوری و جواهرت عروس را با تو در میان بگذارم که برای بهار و تابستان سال ۲۰۱۹ میلادی در نظر گرفته شده اند پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

حلقه های مدل Navette

حلقه های مدل Navette از جمله انگشتر های پر زرق و برق و البته پر طرفداری هستند که به عنوان ترند اکسسوری عروس در بهار و تابستان ۲۰۱۹ میلادی شناخته شده اند. این مدل حلقه های عروسی در اندازه ها و طرح های گوناگون ارائه شده که با توجه به سلیقه و سبکی می پسندی می توانی حلقه مورد نظر خود را از میان انگشتر های Navette انتخاب کنی. این مدل انگشتر ها به قدری جذاب و چشمگیر هستند که نیاز به اکسسوری دیگری در دستانت نداشته باشی.

حلقه های عروسی مدل Bezel

اکسسوری های مدل Bezel به اکسسوری هایی گفته می شود که یک نگین شاخص داشته باشند که آن نگین درون قاب قرار می گیرد؛ این قاب کمک می کند که جذابیت و درخشانی نگین، به حداکثر میزان خود برسد ولی در این حال امنیت آن هم از این نظر که نگین نیفتد یا به لباس یا جایی گیر نکند هم بیش تر است. حلقه های عروسی Bezel یکی از ترند های حلقه عروس در بهار و تابستان امسال محسوب می شود.

گوشواره های آویز چشمگیر

گوشواره های آویز چشمگیر یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین ترند های اکسسوری سال ۲۰۱۹ محسوب می شود که از قضا پای آن به اکسسوری ها و جواهرات عروس هم باز شده است که روز به روز هم بر تعداد طرفداران آن افزوده می شود.

سنگ های رنگی

استفاده از سنگ های رنگی یک نمونه دیگر از ترند های اکسسوری و جواهرات عروس و مراسم ازدواج محسوب می شود که قرار است در بهار و تابستان ۲۰۱۹ نمونه های متنوع و خلاقانه آن را به ویژه در حلقه ها و پشت حلقه های عروس ببینی.
ترکیب سنگ های رنگی و الماس سفید یکی از پر طرفدار ترین طراحی های جواهرات به شمار می رود که از رنگ های پر طرفدار این ترند می توان به طیف های رنگی آبی، زرد کمرنگ، بنفش و البته سبز اشاره کرد.

نظر تو در مورد اکسسوری های مراسم عروسی به ویژه حلقه عروسی چیست؟ تو کدام یک از اکسسوری های ارائه شده در این مقاله را می پسندی؟ نظرات و تجربیاتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

با اکسسوری های مورد علاقه ات استایل کرده و با #منودلیارمد در صفحه اینستاگرامت منتشر کن. منودلیار بهترین را به اشتراک گذاشته و جایزه می دهد. فراموش نکن اگر صفحه ات خصوص است آن را دایرکت کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

عروسی مجلل نیک جوناس و پریانکا چوپرا در سالی که گذشت

محبوب ترین جواهرات مگان مارکل که تو هم می توانی آن ها را داشته باشی

انتشار کلکسیون جواهرات “انوار حدید”