زمان مطالعه : ۳ دقیقه

داشن ناخن هایی زیبا و سالم که همیشه اندازه و پوست اطرافش مرتب باشد از داشتن لاک ژلیش و هزار نوع لاک رنگی مهم تر است و تاثیر بیشتری روی زیبایی دست ها می گذارد؛ بنابراین داشتن یک مانیکور مرتب و دائمی حتی در کنار یک لاک ملایم هم می تواند به زیبایی هر چه بیشتر و ظرافت دست ها کمک کند. امروز می خواهیم با هم ۳ ترند مانیکور با لاک برای پاییز ۲۰۱۹ را ببینیم و در ادامه متوجه شویم که همیشه هم نیازی به زدن لاک های جیغ و پر از رنگ نیست.

این پاییز قرار است با یک مانیکور حرفه ای و چند ترند یاده برای ناخن ها به زیبایی دست ها در استایلمان اهمیت بیشتری بدهیم. در این فصل قرار است بیشتر توجه ها روی نوک ناخن ها باشد. از ناخن های زرق و برق دار و زیبا گرفته تا یک مانیکور و فرنچ ساده و شیک که با هر استایلی و برای هر مکانی مناسب است. در ادامه این ترند های زیبا برای پاییز و زمستان ۲۰۱۹/۲۰ را با هم می بینیم.

برای این فصل قرار است ناخن ها خیلی بی سر و صدا در لایه های درخشان زیبایی شان را نشان بدهند. احتمالا یک فرنچ ساده با رنگ های براق و در عین حال آرام قرار است پاییز و زمستان امسال ما را در آرامش تمام سپری کنند. با این وجود هنوز هم رنگ های گرم و خاکستری یا زرشکی غلیظ و ساده می توانند انتخاب خوبی برای فصول سرد باشند. اما اگر بخواهیم ترند های واقعی این فصل را بررسی کنیم به ۳ ترند مانیکور زیر می رسیم:

مانیکور فرانسوی (فرنچ)

به جای رنگ سفید از یک پچایه صورتی بسیار ملایم و روشن می توانی استفاده کنی و هر چه به سمت نوک ناخن ها می روی می تواند این رنگ پر رنگ تر شود یا از رنگ های نقره ای و وانیلی برای قسمت سر ناخن ها استفاده کنی. در نسخه مدرن تر و استایل های جسورانه تر می توانی از مدلی استفاده کنی که سر ناخن ها لاک دارند و براق هستند و قسمت هلالی پایین ناخن ها بدون رنگ باقی می مانند. این کار را با رنگ مشکی هم می توانی انجام بدهی.

زرق و برق های ملایم و اکلیل دار

چیز های براق مدتی است که ترند دنیای فشنف زیبایی و آرایشی شده اند. این زرق و برق های به خوبی می توانند برای پاییز و زمستان امسال هم قابل استفاده باشند. می توانی از یک قرمز بسیار درخشنده با اکلیل های درشت استفاده کنی یا در نشخه ملایم شده ان از یک برق ناخن حاوی اکلیل های روشن استفاده کرده و سر تا سر ناخنت را با آن ها بپوشانی. یک پایه صورتی یا کاراملی خیلی روشن با اکلیل های نقره ای گزینه ایده آلی است؛ مینیمال و درخشان.

یک لاک منحصر به فرد و تک رنگ

برای این فصل خیلی طراحی های شلوغ و استفاده از رنگ های مختلف ترند نیستند و احتمالا بیشتر هاله هایی از رنگ های سایه روشن را می بینم که برخی از آن ها ملایم و نود هستند و ته رنگ صورتی، کاراملی و خاکستری دارند و برخی هم مانند همیشه گرم و غلیظ هستند. البته اگر بخواهیم خیلی طبق این ترند پیش برویم باید رنگ های ملایم تر انتخاب اول ما باشد. این یک سلیقه است که باید حتما آن را دوست داشته باشی زیرا ناخن ها چیزی هستند که در سر تا سر روز آن ها را می بینی و باید دوستشان داشته باشی.