زمان مطالعه : ۴ دقیقه

اگر اهل رسیدگی به ناخن ها باشی، می دانی که زیبایی ناخن ها چه تأثیر فوق العاده ای در جذابیت کلی استایل دارند و همین اجزاء کوچک، چطور می توانند تمام ظاهر بدن را تحت تأثیر قرار دهند. رسیدگی به ناخن ها روش های متفاوتی دارد که به سلیقه و روحیات هر کدام از ما مرتبط است. بعضی از ما دوست داریم ناخن هایی چشمگیر داشته باشیم و به سراغ رنگ های جذاب برای لاک ناخن می رویم. بعضی هامان هم سادگی را بیشتر می پسندیم و به فرنچ فرانسوی قناعت می کنیم. برخی ها ناخن های بلند و تیز را دوست داریم و برخی ناخن های کوتاه و گرد را دوست داریم. بعضی های ما هم به مدل طبیعی ناخن ها علاقه مندیم و تنها آن ها را مانیکور می کنیم. هر فصل، ترند ناخن مخصوص خود را دارد. متناسب با فصل و ترندهای استایل ارائه شده برای آن، رنگ لاک ناخن و نوع مانیکور آن هم مد می شود. پاییز ۲۰۱۹- ۲۰۲۰ اینجاست! در این مقاله قصد داریم ۳ ترند مانیکور و ترند ناخن پاییز امسال را به تو معرفی کنیم. همراه منودلیار باش! 

یکی از ترندهای مانیکور و لاک ناخن پاییز امسال، فرنچ فرانسوی است که دوباره بازگشته است. البته که این روش زیبا و ساده هیچ وقت از مد نیافتاده بود و تکراری هم نخواهد شد. در عین اینکه ناخن ها را جذاب نشان می دهد، به حالت طبیعی بسیار نزدیک است و برای افرادی که نمی خواهند ناخن های آن ها زیاد جلب توجه کند، انتخاب فوق العاده ای خواهد بود. همچنین رنگ های صابونی با تم مناسب برای فصل پاییز (خاکستری تیره و بورگاندی) ترند شده اند. رنگ های مرمری هم ترند لاک ناخن پاییز امسال هستند که تم مرواریدی دارند. 

۱- مانیکور فرانسوی (فرنچ مانیکور):

فرنچ مانیکور امسال همراه ما خواهد بود اما کمی با نمونه های قدیمی متفاوت است. به جای اینکه در قسمت بالایی ناخن ها از رنگ سفید و برای بدنه ناخن از رنگ صورتی استفاده کنی، به سراغ رنگ های جدید برو و رنگ و لعاب تازه ای به ناخن هایت بده. یکی از مدل های جذاب مانیکور فرانسوی که ترند لاک ناخن پاییز امسال است، استفاده از رنگ های طلایی و نقره ای روی ناخن است. پایین ناخن هایت یک هلال ماه یا قرص خورشید طلایی زیبا و روشن طراحی کن و اجازه بده قسمت بالایی ناخن ها ساده و طبیعی باشند. می توانی از تمام رنگ های متالیک برای این مدل مانیکور استفاده کنی. یکی دیگر از روش های به کار گیری این روش این است که از ترکیب رنگ ها بهره ببری. به عنوان مثال برای پایه ناخن ها به سراغ رنگ گوجه ای بروی و بالای آن ها را با رنگ سبز روشن و براق بپوشانی.

۲- وفور براقیت و درخشش:

درخشش و براقیت یکی از ترندهای مطرح و دوست داشتنی پاییز و زمستان ۲۰۱۹ است که در لاک ناخن و مانیکور هم خودی نشان داده است. اگر به دنبال ترند لاک ناخن پاییز امسال هستی، پیشنهاد می کنم به سراغ رنگ قرمز گیلاسی با نهایت درخشش و براقیت بروی و رنگ لاک ناخن هایت را با رنگ سایه چشم و رژ لب ست کنی. این ترکیب که بسیار پاییزی و چشم گیر است، ظاهر تو را زیر و رو خواهد کرد. در مدلی که عکس آن را مشاهده می کنی، برای سایه چشم و رژ لب از برق اکلیل های بزرگ استفاده شده است که جلوه آرایش را بیشتر می کند. البته که کلیت این آرایش ساده است. همانطور که می بینی خبری از ریمل و خط چشم نیست و این رنگ قرمز است که خودنمایی می کند. 

استفاده از سایر رنگ های متالیک که براقیت و جلوه زیادی دارند هم برای این ترند پاییزی بسیار مناسب است. 

۳- رنگ های خاص و منحصر به فرد:

بعضی از رنگ ها برای مانیکور و لاک ناخن از مد نیافتادنی هستند و همیشه چشم گیر به نظر می رسند. این پاییز هم از این قاعده مستثنی نیست و می توانی روی جلوه آن ها حساب کنی. یکی از رنگ های همیشگی فصل پاییز، بورگاندی و خاکستری است که با رنگ آسمان پاییز هماهنگی دارد. می توانی برای این که از سایر ترندهای امسال هم پیروی کرده باشی، به سراغ خاکستری با تم متالیک و براق بروی و به ناخن هایت لعاب بدهی. همین باعث می شود که با حفظ انتخاب های همیشگی، ترندی و جذاب به نظر برسی. رنگ صورتی ملایم هم همین خاصیت را دارد و در عین سادگی، هیچ وقت از مد نمی افتد. می توانی برای لاک ناخن پاییز امسال، همان همیشگی را امتحان کنی اما از جلوه و براقیت دوری نکنی. 

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

نگاهی به ترند آرایش و زیبایی در هفته مد پاریس

آرایش طبیعی به سبک مدل های مشهور

۶ ترند آرایش بهار و تابستان ۲۰۲۰ چه خواهند بود؟