زمان مطالعه : ۳ دقیقه

گرچه لباس پوشیدن و استایل کردن بر اساس فرم بدن، زیبایی و جذابیت استایل را بالاتر می برد؛ اما اوضاع همیشه به این سادگی نیست! برخی از لباس ها با قوانین انتخاب لباس بر اساس فرم اندام تناسب ندارند و گرچه توصیه شده که بر اساس فرم اندام گلابی شکل یا ساعت شنی، فلان لباس و فلان آیتم جواب می دهد، اما می بینیم که آن آیتم ها به تن ما نمی نشیند! بر عکس این موضوع هم صادق است! بعضی از آیتم ها هستند که با هر فرم بدن سازگارند و برای تمام افراد زیبا و دلنشین به نظر می رسند. این لباس ها معمولاً زیر شاخه استایل کلاسیک قرار می گیرند و همیشه قابل اعتماد هستند. برند رالف لورن Ralph Lauren سه استایل بهاره بر اساس آیتم های کلاسیک و قدیمی و ترندهای ۲۰۱۹ را به ما معرفی کرده که برای هرکسی با هر فرم اندام مناسب و جذاب به نظر می رسند. در این مقاله این سه استایل را به تو معرفی می کنم! 

بلیزر سفید:

چه نکته ای در این کت های خوش دوخت، ساده و راحت وجود دارد که آن ها را تا این اندازه زیبا و دوست داشتنی کرده است؟ یک بلیزر یا کت ساده خوش دوخت با هر فرم بدن و استایل لباس پوشیدن هماهنگی دارد و به سادگی با آیتم های مختلف ست می شود. در استایل بهاره پیشنهادی برند رالف لورن، یک بلیزر سفید با یک شلوار سبز زیتونی گشاد کمردار ست شده است. قد این بلیزر تا پایین کمر است و مثل کت های ترند بهار ۲۰۱۹ کوتاه نیست. می توانی این ترکیب را با کفش های تخت با رنگ خنثی تکمیل کنی یا به همراه آن از کفش های پاشنه دار نود استفاده کنی. 

استایل بهاره بعدی برند رالف لورن، یک پیراهن بلند دکمه دار است که رنگ سفید و راه راه عمودی دارد. کمربندی که روی این پیراهن قرار گرفته و از پارچه خود لباس است، به آن جلوه تازه ای داده است. با وجود همین کمربند، می توانی بر فرم کمر تأکید ویژه ای کنی. این پیراهن دکمه دار است و می توانی دکمه های پایین دامن آن را باز بگذاری. با این روش، دامن فرمی چاک دار پیدا می کند و بسیار جذاب تر می شود. طرح راه راه پارچه هم جذابیت آن را چند برابر کرده است. می توانی این پیراهن را با کفشی به رنگ راه راه های پاچه ست کنی و ترکیبی چشم نواز را به وجود بیاوری. 

آخرین پیشنهاد برند رالف لورن برای استایل بهاره، استفاده از کت های کوتاه است که در بهار ۲۰۱۹ ترند شده اند و بسیار جذاب به نظر می رسند. این کت کتانی با یک پیراهن ماکسی با طرح چهارخانه ترکیب شده و تضاد رنگی به وجود آمده بین این دو آیتم بسیار شیک است. برای کت رنگ صورتی پودری و برای پیراهن رنگ آبی آسمانی انتخاب شده است. هر دو رنگ در دسته رنگ های پاستلی قرار دارند که ترند امسال است.

خب! دیدیم که برند رالف لورن به سادگی از ترندهای امسال استفاده کرده، آیتم های کلاسیک را انتخاب کرده و ۳ استایل بهاره جذاب را به ما معرفی کرده است! به همین سادگی و زیبایی می توانی با ترندها به استایل معقول و دلنشینd دست پیدا کنی و نیازی نیست برای ترندی بودن، عجیب و غریب به نظر برسی! نظر تو چیست؟ تو چه پیشنهادی برای استایل کردن با ترندهای ۲۰۱۹ داری؟

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

جامپسوت؛ راحت ترین ترند بهار ۲۰۱۹

چطور در یک آخر هفته بهاری خوش استایل و ترندی باشیم

۶ ترند شلوار جین که در بهار ۲۰۱۹ فراگیر می شوند