زمان مطالعه : ۳ دقیقه

سلام به روی ماهت. چه خبر از این نیمچه پاییز باقی انده و زمستان در راه؟ از استایل های زمستانی ات چه خبر؟ عکس هایش را به دایرکت اینستاگرام منودلیار فرستاده ای؟ می دانی که مقاله “۱۰ تا از برترین کت های پاییز و زمستان ۲۰۱۸” یک چالشی راه انداخته و از تو خواسته تا استایل هایی را با ایده گرفتن از این مقاله بسازی و عکسش را برایمان بفرستی؟ می دانی که خبر های هیجان انگیزی در راه است؟ اگر در جریان نبودی پس صبر کن؛ این مقاله را هم بخوان و بعد با فرستادن عکس استایل های زمستانی که از تو می خواهیم، سورپرایز شو.

امروز می خواهیم راجع به پالتو های پر طرفدار شتری حرف بزنیم که امسال بسیار هم ترند هستند. در واقع همان طور که در مقاله های گذشته راجع به آن صحبت کردیم طیف رنگ های قهوه ای، عسلی و شتری خصوصاً در کنار رنگ قرمز بسیار ترند هستند.

احتمالاً تا الان هم در اکثر برند ها پالتو و بارانی هایی با این رنگ را دیده ای. در این مطلب قرار نیست زیاد صحبت کنیم و بیشتر می خواهیم عکس ببینیم. حالا بگو چه عکس هایی؟ می خواهیم تعدادی از کت های شتری رنگ را ببینیم که با هر استایلی قابل ست کردن هستند و از مد نمی افتند.

اولین دسته، این دکمه دارهای قرتی هستند که بعضی وقت ها با یک دکمه دلبری می کنند، گاهی به شکل شش دکمه های جذاب که من عاشقشان هستم می شوند و گاهی هم دکمه های معمولی دارند اما برش های متفاوت. با توجه به ترند لایه لایه لباس پوشیدن که در هفته های مد شاهد آن بودیم و این فصل در استایل بلاگر ها می بینیم، می توانی از این پالتو های شتری رنگ و دکمه دار همین استفاده را بکنی. انتخاب یک ست جین، قرمز و جزییات قهوه ای یا طرح ببر و انداختن این کت با دکمه های باز روی شانه هایت، چقدر می تواند تو را جذاب تر از آنچه که هستی بکند؛ وای قلبم.

طرح پوست حیوانات فقط پلنگی نیست، گاهی می توانند شبیه این خرس های مهربان و قهوه ای باشد که با موهای مصنوعی و الیاف بلندش احساس گرمای عمو یادگار را به آدم می دهد.

استایل بستن کمربند روی لباس های سایز بزرگ یکی دیگر از ترند های این روزهاست که با این پالتو های شتری و بدون دکمه به راحتی می توانی این استایل را برای خودت بسازی. از یک کمربند مشکی سگک دار یا طرح پوست حیوانات استفاده کن و بعد از بستن کمربند ادامه آن را گره بزن به خود کمربند. یک دامن پشمی و کتانی یا یک نیم بوت قرمز و یقه اسکی شیری استایل ترندی تو را کامل تر می کند.

این طرح ها به تو ایده خوبی می دهند برای اینکه اگر می خواهی کت یا پالتوی مورد علاقه ات را بدوزی بدانی بیشتر از چه مدل هایی الهام بگیری؛ یا اگر تصمیم به خرید پالتو های شتری رنگ یا بارانی با این ترکیب رنگی را داری، چه مدلی بخری که زود از مد نیافتد و چند سال بتوانی از آن استفاده کنی. الان هم که نزدیک جمعه سیاه (black friday 2018) هستیم، ببینم چه کار می کنی.

فقط یادت نرود برای استایل هایی که با کت شتری عکس می اندازی، هنگام ارسال ذکر کن که مربوط به چالش پالتو های شتری رنگ است. همین دیگه مرسی و امیدوارم که عکس تو برنده شود. پیشاپیش همه با هم یک صدا هورااا.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

ترفندهایی برای گرم پوشیدن در زمستان

برترین لباس های هفته از دید مجله ELLE

بهترین استایل برای افرادی که فرم بدن آن ها به شکل رژ لب است