زمان مطالعه : ۷ دقیقه

فصل پاییز را دوست داری؟ پاییز پر از رنگ های عجیب و درخشان است که چشم ها را به خود خیره می کند! اگر بدانی در این فصل چه ترندهای هیجان انگیز آرایشی وجود دارد و چه رنگ های درخشانی روی بورس است، از این پاییز بیشتر لذت می بری و دوست داری هرچه زودتر این ترندهای پاییزی زیبا را در آرایش صورتت به کار بگیری. من ۱۰ ترند آرایشی پاییز ۲۰۱۸ را به تو معرفی می کنم، با من همراه باش!

۱. گونه های گلگون:

می دانی که وقتی خجالت می کشی، هیجان زده ای یا زیاد فعالیت می کنی گونه هایت گلگون می شود؟ این ظاهر زیبا همان چیزی است که در این پاییز نباید آن را فراموش کنی. گونه های گلگون شده صورت تو را سرحال و جذاب نشان می دهد. اگر می خواهی بدانی محل دقیق و درست گلگون کردن گونه ها کجاست، لپ هایت را داخل دهانت جمع کن (تا حالا خودت را شبیه ماهی کرده ای؟!). خطی که بین فرو رفتگی لپ و استخوان گونه ات به وجود آمده، محل زدن رژ گونه است! یک راه حل دیگر این است که یک بار که از ورزش آمدی یا هیجان زیادی داشتی و گونه هایت سرخ و گلی شده بود، به تصویر خودت در آینه دقت کنی و محل های گلگون شدن صورتت را به یاد بسپاری!

۲. چشمان سبز زمردی و دودی:

آرایش چشم دودی مدت هاست که روی بورس است و حالا، رنگ سبز زمردی جذاب، به کمک دوست خاکستری اش آمده تا جذابیت چشم های تو را در این پاییز زیبا بیشتر کند. بالا و پایین پلک هایت را با یک سایه سبز زمردی خط بکش. فرقی نمی کند سایه تو براق یا مات باشد، اما قطعاً جلوه سایه براق بیشتر است. بعد تا می توانی مرز خط سایه ها را محو کن و اگر دوست داری از سایه های دودی برای تکمیل آرایش چشمت استفاده کن.

۳. لب های پر قدرت:

انتخاب رژ لب قرمز جیغ، نشان دهنده اعتماد به نفس توست و جذابیت تو را صد چندان می کند. یک قرار مهم و هیجان انگیز در پیش داری؟ از یک رژ لب قرمز مات و مخملی استفاده کن و نتیجه قرار را از همین ابتدا به نفع خودت تعیین کن!

۴. پلک های صورتی پر رنگ:

فکر می کنی در فصل پاییز فقط باید از تناژ های براق استفاده کنی،؟ بهتر است پاییز امسال رنگ های نئونی و درخشان فلوروسنت را هم نادیده نگیری و با انتخاب یک سایه نئونی صورتی برای پلک هایت، آرایش هیجان انگیزی را تجربه کنی! برای آرایش روز، همین سایه صورتی نئونی کافی است و می توانی از خیر خط چشم های سیاه و تیره بگذری! اما برای مهمانی های شبانه، خط چشم سیاه را فراموش نکن. البته بهتر است مرز خط چشم با سایه صورتی ات را محو کنی تا جلوه چشم هایت را بیشتر کنی!

۵. مژه های بلند و حجیم:

از سرم های تقویت کننده مژه، ریمل های بلند کننده و حجم دهنده یا مژه های مصنوعی که ظاهر طبیعی دارند استفاده کن. هر راه حلی که به ذهنت می رسد را برای جذاب تر کردن ظاهر مژه هایت امتحان کن. در پاییز ۲۰۱۸، مژه های بلند و حجیم جایگاه ویژه ای دارند!

۶. لب ها به سبک دهه ۹۰ میلادی:

علاقه به احیای سبک های آرایش قدیمی همچنان با قوت ادامه دارد. اگر به سبک آرایشی دهه ۹۰ میلادی علاقه داری باید به تو این مژده را بدهم که آرایش لب ها با رژ لب های طیف گرم و تیره، از قهوه ای گرفته تا نارنجی سوخته، دوباره روی بورس است!

۷. خط چشم آبی:

رنگ آبی کبالتی دوباره برگشته و درخشش و جذابیت آن در آرایش چشم ها، با ترکیب این رنگ خاص با رنگ طلایی بیشتر و بیشتر خواهد شد. 

۸. ابروهای پر و کلفت:

دست از برداشتن و باریک کردن ابروهایت دست بردار! البته همانطور که می دانی مدت هاست که ابروهای پر پشت  و کلفت جایگاه ویژه ای در آرایش دارد و خوشبختانه در این پاییز هم این روند ادامه دارد! تنها کاری که برای سر و سامان دادن به ابروهایت باید انجام دهی این است که آنها را طبیعی نگه داری و فقط با کمی مداد همرنگ تارهای ابرو و واکس های طبیعی ابرو، آن ها را منظم کنی.

۹. پلک های براق و درخشنده:

دوست داری جلوه چشم هایت را بیشتر کنی؟ از سایه های براق و درخشنده غافل نشو! این مدل سایه ها ممکن است چهره تو را کمی عجیب و آرایش تو را متفاوت کنند، اما تأثیر ویژه ای در نفوذ چشم های تو خواهند داشت. اگر دوست نداری برای تمام سطح پلک از این سایه های براق استفاده کنی، تنها گوشه های داخلی چشمت را سایه درخشنده بزن و آن ها را درشت تر کن.

۱۰. آرایش چشم الهام گرفته از سبک پانک ها:

آرایش چشم دودی تیره در این پاییز ترند محبوبی است. این نوع آرایش چشم مثل سبک پانک، تیره است و برای تمام سطح پلک از رنگ های سیاه و خاکستری استفاده می شود. بهتر است برای جلوگیری از پخش شدن سایه تیره پشت پلکت، ابتدا از یک پرایمر استفاده کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

موهای زائد صورت را با تیغ اصلاح کنیم یا نکنیم

اکسسوری ها و نکات آرایشی چه نقشی در زیبایی اندام ما دارند؟

بایدهای استایل و مدل مو