زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تو به عنوان یک دختر جوان باید بر جذابیت های ظاهری ات تأکید کنی و از هر راهکاری برای زیباتر و دلپذیرتر به نظر رسیدن استقبال کنی. یکی از ملزوماتی که باید در کمد هر دختری وجود داشته باشد، روسری های رنگارنگ، با جنس ها و ابعاد مختلف است تا بتوان بنا به موقعیت ها و مکان های مختلف، برای استایل های متفاوت از آنها استفاده کرد. می توان روسری ها را به طرق مختلف و خلاقانه ای به کار گرفت و به جز سر کردن، از آن به عنوان یک اکسسوری جذاب در کنار لباس های کلی استفاده کرد! با من همراه باش تا چند ترفند خلاقانه برای استفاده از روسری، در استایل های مختلف را به تو بیاموزم!

به عنوان کراوات

روسری ات را تا کن، آن را دور گردن ات بینداز و یک گره ساده بزن. دسته های آن را مطابق با سلیقه خودت در قسمت سینه رها کن. می توانی هر دو دسته را یک اندازه کنی و می توانی یکی را از دیگری بلندتر بگیری. این به تو و یقه لباسی که پوشیده ای بستگی دارد!

به عنوان اکسسوری مو

موهایت را به بالا جمع کن و به وسیله کش یا سنجاق، آن ها را در بالای سرت گوجه کن. بعد برای پوشاندن قسمت های نامرتب پایین موها یا جذاب تر کردن موهای ساده ات، روسری را دور آن ها بپیچان و در انتها یک گره یا پاپیون کوچک بزن.

به عنوان سر بند

موهایت را باز بگذار و روسری تا و باریک شده ات را مثل تل دور سرت قرار بده. با دسته های روسری  در زیر موها و قسمت بالایی گردن، یا بالای سرت یک گره کوچک پاپیون دار بزن. می توانی روسری را یک بار دور سرت بپیچانی و دسته گره زده شده آن را روی سینه ات رها کنی.

به عنوان سر بند کامل              

روسری را مطابق معمول روی سر بینداز و دسته های آن را پشت سرت گره بزن. سپس هر دو دسته را از یک سمت سینه ات به جلو بیاور. این یک راه حل ساده برای داشتن ظاهری شیک و متفاوت است که به ویژه با لباس های آستین حلقه ای یا دکلته بسیار جذاب می شود.

به عنوان گردنبند

روسری تا و باریک شده ات را یک یا دوبار به طور آزاد و شل دور گردن ات بپیچان. اگر خواستی می توانی دسته های آن را به هم گره بزنی، در غیر این صورت هم این مدل، یک گردنبند شیک و متفاوت را برای تو فراهم می کند.

به عنوان آویز کیف

روسری ات را به عنوان آویز کیف به دسته آن وصل کن! از نتیجه کار شگفت زده خواهی شد!

به عنوان دستمال جیبی

این روش را از آقا پسرها تقلید کن. اگر قصد داری کت رسمی بپوشی، از یک روسری با رنگ متضاد با رنگ کت ات استفاده کن، آن را به خوبی تا کن و در جیب کت ات قرار بده. می توانی کراوات ات را با رنگ و طرح این دستمال ست کنی.

به عنوان دستبند

روسری را باریک تا کن و آن را دور مچ دست ات بپیچان. گره دسته ها را مطابق میل و استایلی که داری، به صورت بلند یا کوتاه و پاپیونی تنظیم کن.

به عنوان کمربند

از روسری دلخواه ات به عنوان کمربند استفاده کن. می توانی آن را از جا کمری شلوار رد کنی و یا آن را مثل یک کمربند زینتی، روی گودی کمرت ببندی.

به عنوان شال گردن

مثل کابوی ها، روسری مثلثی تا شده ات را دور گردن ات بینداز و دسته های آن را پشت گردن قرار بده.

متأسفم اما این استایل ها، سن و سال تو را بالاتر نشان می دهند

این ترکیب لباس ها هیچ وقت از مد نمی افتند!

نکاتی برای استایل بانوانی که پا به سن گذاشته اند