زمان مطالعه : ۳ دقیقه

استفاده از رنگ ها و ترکیب رنگ های مختلف یکی از مهم ترین و اساس ترین فاکتور هایی است که به استایل شخصی تو هویت می بخشد. این که چه رنگ هایی را با چه استدلالی در کنار هم قرار دهی و از هر رنگ برای چه آیتمی استفاده کنی یا از ترکیب چند رنگ در استایل خود بهره ببری مسائلی است که لازم است به آن توجه نشان دهی البته تا زمانی که بخواهی قوانین دنیای مد و فشن را رعایت کنی چرا که زمانی که پای خلاقیت به میان می آید برخی قوانین دیگر رنگ و بوی خود را از دست می دهند؛ درست مانند ترکیب رنگی که در این مقاله می خواهم در موردش با تو صحبت کنم و بسیاری از رسانه ها از آن به عنوان ترکیب رنگ عجیب و غریب ترند تابستان ۲۰۱۹ میلادی یاد می کنند.
البته از نظر من خلاقیت زمانی خود را به زیبا ترین شکل ممکن به نمایش می گذارد که با رعایت یک سری چارچوب ها یک ایده جدید و ناب را معرفی کند. درست همان چیزی که برند های لاکچری و شناخته شده جهانی به لطف مدیر خلاقیت های خود انجام می دهند.

اگر تو هم کنجکاو شدی که این ترکیب رنگ عجیب و غریب که در تابستان امسال فراگیر شده است چیست و چگونه می توانی از آن در استایل های خود استفاده کنی با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

ترکیب رنگ به ظاهر ناهماهنگ و بی ربطی که این روز ها حسابی روی بورس قرار گرفته است و در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و پینترس همه گیر شده است، ترکیب دو رنگ سبز و سوسنی است؛ سوسنی (Lilac) به طیف ملایم و سرد رنگ بنفش گفته می شود. جالب است بدانی هیچ محدودیتی در طیف رنگی سبز برای این ترکیب رنگ ترندی تعیین نشده است و همین موضوع دست تو را برای ایجاد تنوع و استایل های مختلف حسابی باز گذاشته است.

از سوی دیگر بسیاری از استایلیست های مشهور روی این موضوع اتفاق نظر دارند که در استایل های شخصی بهتر است از ترکیب سه رنگ گوناگون استفاده کنی. رنگ پیشنهادی سوم چه رنگی می تواند باشد؟! این سؤال جواب های مختلفی خواهد داشت چرا که سلیقه ها و سبک های لباس پوشیدن نیز متفاوت و گوناگون هستند. به نظر من در کنار دو رنگ سوسنی و سبز بهتر است از یک رنگ خنثی مثل سفید یا طیف های رنگی نود، خاکی یا بژ استفاده کرد ولی این صرفاً نظر شخصی من است که با توجه به سلیقه و استایل شخصی ام آن را بیان کردم. نظر تو در مورد رنگ سوم می تواند با نظر من متفاوت باشد.

نظرت در مورد استفاده از ترکیب رنگ های سبز و سوسنی در استایل شخصی چیست؟ تو چقدر از این ترکیب رنگ در استایل های روزمره خود استفاده می کنی؟ معمولاً رنگ سبز را با چه رنگ هایی ست می کنی و رنگ سوسنی را با چه رنگ هایی هماهنگ کرده و می پوشی؟ این دو رنگ را برای چه آیتم هایی در استایل خود می پسندی؟ ترکیب رنگ مورد علاقه تو چیست؟ نظرات و تجربیاتت را در این باره با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

با ترکیب رنگ سوسنی و سبز استایل کرده و در صفحه اینستاگرام خود با #منودلیارمد منتشر کن. منودلیار بهترین را به اشتراک می گذارد و جایزه می دهد. فراموش نکن اگر صفحه ات خصوصی است آن را دایرکت کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

معرفی مهم ترین ترند های آگلی (UGLY TRENDS) تابستان ۲۰۱۹

کدام برند ها در فهرست بهترین صندل های تابستان ۲۰۱۹ جای گرفتند

انتخاب رنگ لباس با توجه به تُن پوست یا سلیقه شخصی؟