زمان مطالعه : ۲ دقیقه

خریدن کیف “کیت اسپید” برای خانم های آمریکایی نشان ورود به دوران بلوغ زنانه بود. کیف های او نماد استایل خاص و سمبل بزرگسالی به حساب می آمد. کیت مدیر سابق مجله “مادمازل” بود، تصمیم گرفت در سال ۱۹۹۳ با همسرش کیف دستی “کیت اسپید” را تاسیس کند. اولین فروشگاه خود را در سال ۱۹۹۶ در نیویورک افتتاح کرد و در حال حاضر بیش از ۳۰۰ شعبه در سراسر جهان دارد.

مدیر سابق مجله “مادمازل” گفت زمانی که کیف “کیت اسپید” را تاسیس کرد، به دنیال یک سبک خاص و پیچیده بود. رنگ های روشن و خاص بودن کیف ها باعث شد که خیلی سریع در فروشگاه های بزرگ نیویورک مانند “بارنی” راه خود را باز کند.

در تحقیقات به عمل آمده، پلیس اظهار داشت، یادداشتی از طرف کیت به دختر ۱۳ ساله اش به جا مانده بود. خانواده اسپید در بیانه ای اعلام کردند که “ما کیت را خیلی دوست داشتیم و از دست دادن او برای ما یک تراژدی سنگین است، ما می خواهیم که در این دوران دشوار حریم خصوصی ما حفظ شود”.

“کیت اسپید” سومین چهره برجسته دنیای مد است که به دلیل خودکشی جان خود را از دست داد. از سال ۲۰۱۰ تا کنون دو چهره برجسته مد نیز به همین شیوه جان خود را از دست دادند: “الکساندر مک کوئین” در سال ۲۰۱۰  و “لورن اسکات” در سال ۲۰۱۴.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند.

بهترین آرایش های هفته مد پاریس (پاییز ۲۰۱۸)

بهترین آرایش های هفته مد میلان (پاییز ۲۰۱۸)