زمان مطالعه : ۴ دقیقه

تو هم مثل من کفش های ترند جدید را دوست داری؟ ولی چه تضمینی وجود دارد که این کفش ها در ترندهای سال بعد هم دوباره تکرار شوند. کفش هایی هستند که هر سال و هر ساله تکرار می شوند گویا قصد از مد افتادن ندارند. در این مقاله می خواهیم در مورد آن ها صحبت کنیم.
دوست داری بدانی کفش های از مدنیافتادنی کدام ها هستند؟ پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

کفش مدل court

کیت میدلتون عروس بزرگ ملکه انگلیس بزرگ ترین طرفدار این مدل کفش ها است. کفش های پاشنه بلند کلاسیکی که در رنگ ها، جنس ها و طرح های مختلف ارائه می شود.

کفش مدل Kickstart

حتی سلبریتی ها و ستارگان هم نمی توانند از این مدل کتانی راحت کلاسیک دل بکنند. کتانی های مدل kickstart برند keds هم که دیگر با نام تیلور سویفت گره خورده است. این مدل کتونی های راحت قیمت مناسبی دارند و در رنگ های مختلف به بازار عرضه می شوند.

صندل مدل Princetown

صندل های Princetown بارها و بارها توسط برندهای گوناگون تکرار شده اند و در عین سادگی و شیکی بسیار هم راحت هستند.
برند گوچی برای اولین بار این مدل صندل ها را ارائه کرد که در اولین عرضه مورد استقبال همگان قرار گرفت.

کفش مدل So Kate

طراح مد فرانسوی Christian Louboutin کفش های پاشنه بلند بی نظیری طراحی کرده است ولی از میان آن ها هیچ کدام مثل کفش So Kate نیستند.

چکمه مدل UGG

برند UGG چکمه هایی طراحی کرد که از نظر راحتی قابل مقایسه با هیچ بوت یا چکمه ای نیست. این مدل بوت توسط برندهای دیگر به دفعات تکرار شده است.

کفش مدل Tribute

کفش های پاشنه بلند زیادی هر فصل و هر سال ترند می شوند با این وجود هنوز هم کفش Tribute را در پای ستارگان و سلبریتی های معروف می بینی.

کفش مدل Hangisi

کفش های پاشنه بلند ساتن Hangisi از زمانی به شهرت رسیدند که ستاره معروف Carrie Bradshaw برای مراسم ازدواجش کفش آبی رنگ این مدل را به پا کرد. از آن زمان تاکنون این کفش در ترندهای هر سال تکرار می شود. علاوه بر رنگ آبی این مدل کفش در رنگ های شاد متنوعی عرضه می شود.

چکمه مدل ۱۴۶۰

چکمه های مدل ۱۴۶۰ اولین بار توسط برند انگلیسی دکتر مارتین ارائه شد. نیم چکمه های کلاسیک مشکی مات بند داری که در عین راحتی کمی حس دخترانگی را چاشنی تیپ هایت می کند. بعد از آن این در رنگ ها، جنس ها و طرح های مختلف بارها و بارها توسط برندهای مختلف ارائه شد.