زمان مطالعه : ۳ دقیقه

فصل بهار، پر از موقعیت های مختلف است و آماده شدن یا انتخاب لباس برای آن ها گاهی دشوار و نگران کننده به نظر می رسد. به خصوص که ترندهای متنوعی به دنیای مد و فشن معرفی شده اند و انتخاب بهترین گزینه از میان آن ها، کار را دشوار تر می کند. اگر دوست داری بدانی کدام ترندهای بهار ۲۰۱۹ برای همه موقعیت ها مناسب و چشمگیر هستند، پیشنهاد می کنم در ین مقاله همراه من باشی! 

پیراهن گلدار:

یک پیراهن گلدار چین چینی، بسیار چشمگیر، جذاب و دلرباست و برای تمام موقعیت ها، مراسم ها و قرارها انتخابی شایسته است. می توانی در انتخاب این لباس فوق العاده، چند ترند را با هم ترکیب کنی: از یک پیراهن گلدار با یقه مربعی و دامن چین چینی استفاده کن و با یک تیر، چند نشان را هدف بگیر! جزئیاتی که در این لباس وجود دارد آنقدر خاص است که از انتخاب آن پشیمان نخواهی شد. 

استفاده از لباس هایی با رنگ های روشن و شاد:

فصل بهار پر از طراوت و تازگی است و این ویژگی در میان ترندهای بهار ۲۰۱۹ نقش اساسی دارد. اگر دوست داری در تمام موقعیت ها شیک و ترندی به نظر برسی، بهتر است از آیتم هایی با رنگ های روشن و شاد استفاده کنی. یک شومیز سفید گلدار با یقه V شکل، انتخاب فوق العاده ای است که می توانی آن را با شلوار جین رنگ روشن اسکینی ترکیب کنی. این استایل به دلیل رنگ روشن و شادی که دارد، برای مناسبت های مختلف مناسب است. 

کت شلوار رنگی: 

یک کت شلوار رنگ روشن، مثل صورتی پودری یا آبی آسمانی، هم ترندی است و هم استایلی رسمی و کلاسیک را برای تو به ارمغان می آورد؛ بنابراین برای هر موقعیتی مناسب است. این کت شلوار زیبا با کفش پاشنه دار رسمی تر و با کفش کتانی سفید کژوال تر می شود، اما جذابیت آن از دست نمی رود. 

استفاده از طرح های رنگی مثل تای دای:

فصل بهار فصلی میانه است؛ نه سرمای زمستان را دارد و نه گرمای تابستان را! بنابرابن تو باید استایلی متعادل را انتخاب کنی که از خودت در برابر بادهای سرد مراقبت کنی. از یک سوییشرت یا بافت نازک با طرح تای دای استفاده کن. این طرح انتزاعی و چتد رنگ که از ترندهای بهار ۲۰۱۹ است، بسیار جذاب است و ظاهر تو را شیک و دوست داشتنی می کند. برای تکمیل این سوییشرت از یک دامن یا شلوار جین استفاده کن. انتخاب رنگ های بلوز تو به سلیقه ات بستگی دارد. می توانی به رنک های متنوع فکر کنی یا ساده تر باشی و از بلوزی با زمینه سفید و طرح هایی با رنگ آبی استفاده کنی.

استایل رسمی:

اگر موقعیتی که در نظر داری بسیار مهم است، باید ظاهری فوق العاده داشته باشی. به عنوان مثال اگر برای عروسی، مهمانی تولد یا قرار خاصی آماده می شوی، باید لباسی خاص به تن کنی که خوب بدرخشی! حالا وقت آن است که از انواع پیراهن عروسکی استفاده کنی یا به سراغ یک شومیز مدل دار فوق العاده و دامن های پیلی دار میدی بروی. یک شومیز شیک با یک آستین و طرح خالخالی، در کتار دامن میدی پیلی دار، ظاهری فوق العاده را برای تو به ارمغان می آورد. 

خب، نظرت چیست؟ پیشنهاد تو برای استایل کردن با ترندهای بهار ۲۰۱۹ چیست؟ فکر می کنی چطور می توانیم در تمام موقعیت ها جذاب و خوش پوش به نظر برسیم؟

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

۶ ترند بهار ۲۰۱۹ که از خرید آن ها پشیمان نخواهی شد

۳ استایل بهاره به پیشنهاد برند رالف لورن (RALPH LAUREN)

۶ پیشنهاد استایل خیابانی برای آخر هفته بهاری