زمان مطالعه : ۴ دقیقه

در مقاله پیش با هم در مورد صندل هایی صحبت کردیم که به عنوان بهترین صندل های تابستان ۲۰۱۹ میلادی از برند های مختلف شناخته شده اند. تقریباً به نیمه مرداد و در واقع نیمه تابستان رسیده ایم و زمان مناسبی برای معرفی بهترین های کلکسیون بهار و تابستان امسال فرا رسیده است. این فهرست شامل ۱۰ صندل جذاب تابستانی از ۱۰ برند شناخته شده بوده که از آخر به اول پیش می رویم؛ در مقاله پیش ۵ صندل آخری از برند های شناخته شده را به تو معرفی کردم و در این مقاله نیز در ادامه می خواهم ۵ صندل ابتدایی فهرست را از آخر به اول را با تو در میان بگذارم پس اگر تو هم مثل من کنجکاو شدی که بودی که این صندل ها کدام ها هستند و از چه برند هایی ارائه شده اند، با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

۵. صندل برند By Far مدل Libra

شاید با خودت بگویی این صندل که جزو کلکسیون های جدید تابستان ۲۰۱۹ میلادی نیست ولی با این حال صندل برند By Far مدل Libra به دلایل زیادی لیاقت قرار گرفتن در این فرصت را دارد: طراحی مینیمال، ساده و شیک آن این امکان را می دهد که به راحتی بتوانی آن را با هر استایل یا آیتم دیگری که بخواهی ست کرده و در هر مکانی استفاده کنی؛ پاشنه مدل Kitten آن و همچنین پشت باز بودن آن موجب شده که پا در آن راحت باشد و آن را به آیتمی کاربردی برای استایل های تابستانی تبدیل کند که با این که حس زنانگی را به لطف پاشنه ۵ سانتی متری ظرف و جنس ورنی اش دارد، برای استفاده روزمره نیز راحت باشد.

۴. صندل برند پرادا مدل Velcro

صندل های مدل Velcro یا همان صندل های توریستی با طراحی اسپرت و فوق العاده راحت که از سری ترند های آگلی برای بهار و تابستان ۲۰۱۹ از ترند های دهه های گذشته میلادی برگشته است، با طراحی منحصر به فرد برند پرادا چهارمین صندل تابستانی بوده که در فهرست بهترین ها قرار می گیرد.
با اینکه این صندل همان طور که از نامش نیز پیداست، بیشتر بر تیپ های اسپرت و راحتی طراحی شده است ولی با کمی خلاقیت به راحتی می توانی آن را در استایل های کژوال و روزمره خود نیز بگنجانی.

۳. صندل برند Saint Laurent مدل مینیمال

صندل برند Saint Laurent مدل مینیمال با الهام از صندل های ترند دهه ۹۰ میلادی طراحی و عرضه شده است؛ پاشنه بلند ظریف و باریک آن و بندی که به زیبایی از روی انگشتان پا آغاز می شود و تا بالای مچ ادامه دارد و بسته می شود، به خوبی حس زنانگی را به استایل های تو می بخشد.

۲. صندل برند شنل مدل PVC

صندل های مدل PVC که به صندل های شیشه ای یا تلقی نیز می شناسیم، یکی دیگر از ترند های پر طرفدار تابستان ۲۰۱۹ میلادی به شمار می رود که وقتی با طراحی منحصر به فرد و بی نقص برند لاکچری شنل نیز همراه شود، دیگر جای هیچ شک و شبهه ای را باقی نمی گذارد. باز نیز شاهد طراحی نوشته “CHANEL” بر روی رویه شیشه ای صندل هستیم که با پاشنه کوتاه شیشه ای و طراحی پشت باز راحتی را در کنار شیکی و خوش پوشی خواهیم داشت.

۱. صندل برند Bottega Veneta مدل جلو مربعی

صندل های جلو مربعی با الهام از یکی دیگر از ترند های دهه ۹۰ میلادی دوباره در فصل بهار و تابستان ۲۰۱۹ میلادی تکرار شد که از قضا دوباره نیز با استقبال فراوانی همراه شد. یکی از زیبا ترین این طراحی ها مربوط به صندل های پاشنه بلند برند Bottega Veneta می شود که ظرافت پاشنه بلند آن به خوبی با رویه یکدست چرمی و ساده آن هماهنگ شده تا در کل یک صندل خانمانه شیک و مینیمال را به تو هدیه کند.

نظر تو در مورد صندل های معرفی شده در این مقاله چیست؟ کدام ها را می پسندی و کدام ها را دوست نداری؟ تو از چه صندلی برای استایل تابستانی خود استفاده می کنی؟ نظراتت را در مورد صندل های تابستانه با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

با صندل های تابستانی استایل کرده و در صفحه اینستاگرامت با #منودلیارمد منتشر کن. منودلیار بهترین را به اشتراک می گذارد و جایزه می دهد. فراموش نکن اگر صفحه ات خصوصی است آن را دایرکت کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

کفش های تابستانی ۹۰ ساله در تابستان ۲۰۱۹ نیز همراه ماست

۷ آیتم ترندی و خنک برای استایل خیابانی روز های گرم تابستان ۲۰۱۹

صندل تابستانی، تنها کفشی که برای این فصل به آن نیاز داری