زمان مطالعه : ۲ دقیقه

خب چه خبر از پاریس؟ خوش گذشته در این دو روزی که در هفته مد پاریس بودیم؟ خیابان ها و کافه های پغی چطور است خواهر؟ (وی دستش را با انگشتر برلیانش تکان داده و با یک واو (wow) خاصی از تو سوال می پرسد). حالا از این حرف ها که بگذریم امشب قرار است به فشن شوی برند valentino برویم و مجموعه پاییز و زمستان ۲۰۱۹/۲۰ ولنتینو را با هم ببینیم. پس حسابی برو آماده شو و تیپ بزن که می خواهم رتبه ۱ استایل خیابانی هفته مد پاریس بشویم.

Pierpaolo Piccioli طراح ایتالیایی برند والنتینو در مجموعه پاییز و زمستان ۲۰۱۹/۲۰ خود لباس هایی را ارائه داد که علاوه بر شیک بودن قابل استفاده در استایل های روزانه هم باشند. ست های شیک و زنانه ای که در عین رسمی بودن مناسب برای استایل روزانه هم بودند. کلاه هایی که “پیر پائولو” روی سر مدل ها گذاشته بود جذابیت این استایل ها را بیشتر می کرد. کلاه هایی که شبیه کلاه دوست جودی ابوت در بابا لنگ دراز بود و تداعی کننده همان استایل لوکس هستند که می توانی در خیابان هم آن ها را بپوشی.

در این مجموعه بیشتر استایل های خیابانی دیده می شد. Pierpaolo با استفاده از پارچه های تور گلدار و رنگ های زنانه توانست به خوبی یک مجموعه پاییزی زنانه با حال و هوای تابستان را روی صحنه ببرد. دقیقا همان ترندی که در این هفته های مد اخیر شاهد آن بودیم.

استفاده از پر های تزیینی روی لباس از جمله چیز هایی بود که این کت واک را رمانتیک و زنانه می کرد. از دیگر چیز هایی که به این حال و هوای رمانتیک و شاعرانه دامن میزد استفاده از ابیات شاعران معروف در کنار پارچه های تور و نقش های مجسمه و گل بود که بسیار به جذابیت کار اضافه کرده بودند.

نا گفته نماند که در این فشن شو ترکیب رنگ های همیشگی ولنتینو هم به چشم می خورد مثلا استفاده از رنگ قرمز در کنار مشکی یا هم خانواده آن یعنی صورتی تند و پر انرژی. پیر پائولو در ارتباط با این مجموعه گفت که می خواست این حس شاعرانه را بدون استفاده از کلیشه های قلب و گل رز روی صحنه ببرد که حالا باید ببینیم از نظر منتقدین موفق بوده یا خیر.

این هم از برند ولنتینو در هفته مد پاریس. به زودی با بررسی برند های دیگر در این هفته مد باز می گردم.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

کالکشن پاییز و زمستان ۲۰۱۹/۲۰ برند CELINE

عطر های جدید برای بهار ۹۸

استایل های خیابانی هفته مد پاریس پاییز و زمستان ۲۰۱۹/۲۰