زمان مطالعه : ۶ دقیقه

پیش تر در مورد فهرست بهترین عطرهایی که در پاییز امسال وارد بازار می کنند صحبت کردم که مجله Forbes به تازگی منتشر کرده است. در این مقاله می خواهم در ادامه برندهای دیگری را به تو معرفی کنم که در این فهرست قرار گرفته اند.
دوست داری بدانی چه برندهایی بهترین عطرهای پاییزی را دارند؟ پس تا پایان این مقاله با منودلیار همراه باش.

عطر Goutal Bois d’Hadrien

عطر Goutal Bois d’Hadrien در بطری شیشه ای ۱۰۰ میلی لیتری ارائه می شود که به زیبایی تراش خورده است. Camille دختر Annick Goutal با الهام از غروب آفتاب در توسکان ایتالیا این عطر را طراحی کرده و ترکیبی بی نظیر از رایحه های سدر، کاج، انگور قهوه ای، چوب بخور و مشک را پدید آورده است.

عطر  Dolce & Gabbana the One Grey

عطر Dolce & Gabbana the One Grey سومین عضو از خانواده عطرهای One برند دولچه و گابانا است که با الهام از شخصیت جان اسنو در سریال پر طرفدار بازی تاج و تخت با ترکیب رایحه های عنبر، گریپ فروت و خردل به وجود آمده است.

عطر Krigler Bouquet Baroque

عطر Krigler Bouquet Baroque در بطری شیشه ای ۱۰۰ میلی لیتری طلایی رنگ برای پاییز امسال ارائه شده است. ترکیب استادانه عطر گل های زمستانی با گرمای خود تو را به عمارت های عصر باروک می برد. رایحه این عطر ترکیبی از گل های زمستانی، عنبر، هل، چوب بخور، یاس، مشک، چوب صندل و بنفشه است.

عطر Miu Miu Fleur d’Argent

عطر Miu Miu Fleur d’Argent بطری شیشه ای مات و نقره ای رنگ و کوچک ۵۰ میلی لیتری این عطر به خوبی با رایحه مدرن آن همخوانی دارد: رایحه معروف برند Miu Miu همراه با رایحه گل های مکزیکی، مشک و گل های سفید.

عطر Terre d’Hermes Eau Intense Vetiver

عطر Terre d’Hermes Eau Intense Vetiver اولین بار در سال ۲۰۰۶ میلادی توسط Jean-Claude Ellena طراحی شد ولی نسخه جدید آن را که برای پاییز ۲۰۱۸ تولید شده است، Christiane Nagel با کمی تغییرات طراحی کرد که رایحه vetiver (روغن معطر هندی) در آن نسبت به نسخه اصلی شدیدتر به مشمام می رسد.

عطر DKNY Stories

عطر DKNY Stories در واقع یک سیب بزرگ در بطری شیشه ای آسمان خراش مانند است. یک عطر با رایحه شیرین و دلپذیر فلفل، گل های وحشی صورتی، عنبر، وانیل و دانه کاج که تو را با خود به شهر نیویورک می برد.

عطر Narciso

عطر Narciso در بطری شیشه ای مات چهارگوش قرمز رنگ برای پاییز امسال ارائه شده که طراحی بطری آن برگرفته از ظرف های غذای چینی است ولی خود عطر بسیار جذاب تر از بطری آن است: رایحه ای ترکیبی از گل رز بلغاری، مشک و فلفل.

عطر Hugo Boss The Scent Private

عطر Hugo Boss The Scent Private رایحه ای پیچیده و عمیق دارد که طراحی بطری شیشه ای زاویه دار و قهوه ای رنگ آن به خوبی این حس را تداعی می کند: رایحه ای دلنشین و مرموز که از ترکیب کاکائو، زنجبیل، میوه های استوایی و موکا پدید آمده است.

عطر Victoria Secret Tease Rebel

عطر Victoria Secret Tease Rebel با رایحه مرموز و سرکش خود همه را شیفته می کند. رایحه ای گرم و شیرین که از ترکیب گلبرگ های گل بنفشه، رز سفید و چرم برای پاییز امسال توسط برند ویکتوریا سکرت ارائه شده است.

عطر Serge Lutens Le Partciple Passe

عطر Serge Lutens Le Partciple Passe در بطری شیشه ای کلاسیک چهار گوش ۵۰ میلی لیتری هم برای خانم ها و هم برای آقایان عرضه می شود. جالب است بدانی این عطر با الهام از خاطرات کودکی Serge Lutens طراحی شده که حس گرما و آرامش را در هوای سرد در تو تداعی می کند.