زمان مطالعه : ۴ دقیقه

در حال حاضر تقریباً تمام خانم ها به فکر خرید حداقل یک جفت صندل جدید برای گرم ترین فصل سال هستند که از قضا امسال به شدید ترین شکل ممکن دارد خودنمایی می کند. کم تر از یک هفته به شروع فصل تابستان مانده است و از طرفی ترند های بهار و تابستان سال ۲۰۱۹ میلادی به قدری متنوع و گوناگون هستند که با این که گزینه ها و انتخاب های زیادی را پیش روی تو قرار می دهد ولی از سوی دیگر انتخاب را از میان آن ها نیز سخت و سخت تر می کند.
به همین منظور در این مقاله می خواهم در انتخاب مدل صندل تابستانی مناسب روز های گرم به تو کمک کنم؛ صندلی که هم ترندی باشد هم به قدری راحت و کاربردی باشد که بتوانی در استایل های روزمره و کژوال خود از آن استفاده کنی. از سوی دیگر مدل آن به گونه ای باشد که استایل کردن با آن راحت بوده و تو را در انتخاب آیتم های دیگر برای تیپی که می خواهی بزنی محدود نکند.

دوست داری بدانی این صندل های شگفت انگیز کدام ها هستند پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش تا آن ها را به تو معرفی کنم.

صندل های توریستی یا مدل Velcro

صندل های نوستالژیک مدل توریستی یا Velcro که از ترند های دهه های گذشته میلادی به دوران ما برگشته اند و همچنین به همراه اسنیکرز های چانکی از ترند های آگلی کفش سال ۲۰۱۹ میلادی به شمار می رود، رتبه یک این فهرست را به خود اختصاص داده است. صندل های توریستی فوق العاده راحت، ساده و در عین حال ترندی هستند. به دلیل طراحی ساده و مینیمال این مدل صندل ها به راحتی می توانی آن ها را با هر استایل و هر آیتم ترندی دیگری از پیراهن های تابستانی گرفته تا دامن های پلیسه، شلوار های خنک لینن یا جین های کلاسیک استایل کنی.

صندل های بندی

صندل های بندی پاشنه دار یک نمونه دیگر از ترند های دهه های گذشته میلادی که قرار است درخشش پیشین خود را بار دیگر ان هم در سال ۲۰۱۹ میلادی تکرار کند، به شمار می رود که از دهه ۹۰ میلادی به زمان ما برگشته است. صندل های بندی نسبت سایر کفش های پاشنه دار خانمانه مانند کفش های کلاسیک مدل Court بسیار راحت تر بوده و مناسب تیپ های روزمره هستند چرا که برای مثال کفش های مدل Court هیچ گونه سگک یا بندی ندارند ولی صندل های بندی به لطف داشتن هر دوی این موارد، از پا های تو محافظت می کند.

صندل های تخت چرمی

از آن جایی که منودلیار مدافع حقوق حیوانات است اول از همه لازم است بگویم که منظور صندل چرمی صندل هایی است که از چرم های مصنوعی در طراحی و تولید آن ها استفاده شده باشد. این مدل صندل های تخت نیز یکی از پر کاربرد ترین صندل های تابستانی به شمار می رود که می تواند در طول روز های بلند تابستان به خوبی میزبان پا های تو بوده و از آن ها محافظت کند. در ضمن ظاهر ترندی و مینیمال آن ها به قدری شیک و ساده است که به راحتی با هر تیپ و استایلی هماهنگ می شود.

صندل های لا انگشتی

صندل های لا انگشتی از آن دسته از کفش های خانمانه از مد نیافتادنی به حساب می آید که گویا حالا حالا خیال ندارد صحنه مد و فشن را ترک کند چرا که از وقتی من به شخصه خودم را می شناسم تا کنون همیشه انواع این مدل صندل ها در فصل های گرم سال مورد استفاده قرار می گرفت و همیشه نیز شیک و جذاب بود به ویژه برای استفاده مداوم در روز های آفتابی یکی از بهترین و راحت ترین گزینه ها به حساب می آید.

نظر تو در مورد صندل های معرفی شده در این مقاله چیست؟ کدام ها را می پسندی و کدام ها را دوست نداری؟ تو از چه صندلی برای استایل تابستانی خود استفاده می کنی؟ نظراتت را در مورد صندل های تابستانه با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

با صندل های تابستانی استایل کرده و در صفحه اینستاگرامت با #منودلیارمد منتشر کن. منودلیار بهترین را به اشتراک می گذارد و جایزه می دهد. فراموش نکن اگر صفحه ات خصوصی است آن را دایرکت کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

۶ ایده ترندی استایل خیابانی برای آخرین روزهای فصل بهار

کلکسیون کفش مشترک برند ویوین وست وود و بوفالو

کدام پیراهن با کدام صندل در تابستان ۲۰۱۹ ترندی می شود