زمان مطالعه : ۳ دقیقه

این روز ها بی شک تمام فکر و ذهنت مشغول بهار و نوروز است ولی با این حال هنوز حدود دو هفته از زمستان باقی مانده و تغییراتی در آب و هوای آخرین فصل سال یعنی زمستان دیده نمی شود.
با این حال به زودی باید خانه تکانی کمد لباس هایت را شروع کنی و خودت را برای فصل های گرم تر سال یعنی بهار و تابستان آماده کنی چرا که بسیار سریع تر از آن چه فکر کنی بهار از راه می رسد و دیگر لباس ها و استایل های زمستانی به دردت نخواهد خورد.
یک سری از لباس های گرم را برای سال بعد باید جمع کنی، یک سری از لباس هایی که نمی پوشی را اهدا کرده و یک سری دیگر را با توجه به ترند های بهار ۲۰۱۹ استایل کرده و بپوشی. بی شک تا به حال مطالب زیادی در مورد ترند های بهار خوانده ای، شاید هم تا به حال گیج شده باشی با این همه ترند و استایل رنگارنگ و متنوع.
برای این که بهتر بتوانی سر و سامانی به کمد لباس هایت بدهی و بدانی چه چیز هایی برای بهار پیش رو لازم است تهیه کنی در این مقاله می خواهم چهار ترند بهار پر طرفدار را به تو معرفی کنم که در سال جدید همه جا آن ها را خواهی دید پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش تا بدانی برای استقبال از بهار ۹۸ به چه چیز های نیاز داری.

رنگ های شاد

رنگ های شاد یکی از ترند های بهار است که همیشه محبوبیت خود را ثابت کرده است. رنگ های فوق العاده شاد و جلوه گری که شاید در هیچ فصلی از سال جسارت پوشیدن و استایل کردن با آن ها را نداشته باشی در بهار به خوبی ست می شوند. برای مثال برای شروع یک پیراهن نئونی را می توانی با یک دامن یا شلوار خاکستری خنثی استایل کنی و در بهار پیش رو از آن لذت ببری.

اکسسوری های دریایی با صدف

اکسسوری هایی با تم دریایی که با صدف های گوناگون تهیه شده اند یکی از اکسسوری های بهار ۲۰۱۹ محسوب می شود که طرفداران زیادی را به سوی خود جلب می کند و بهترین و جاب ترین اکسسوری برای استقبال از نیمه گرم سال به حساب می آید. از گردنبند هایی با آویز صدف گرفته تا دستبند هایی که از صدف های رنگ آمیزی شده تهیه شده و گوشواره های صدفی تزیین شده با نگین.

کیف خانمانه دستی

دقت کرده ای در بهار استایل هایت حس زنانه بیش تری می گیرند. شاید بخواهی این مورد را به دید و بازدید های عید نوروز و مهمانی رفتن های آن ربط دهی ولی جالب است بدانی در تمام دنیا به همین صورت است پس بعید نیست کیف های خانمانه دستی از ترند های محبوب بهار ۲۰۱۹ محسوب شوند چرا که قرار است با استایل های شیک و مجلسی ات حسابی جلوه گری کنی.

عینک های آفتابی مدل wraparound

باز هم ترند های سال ۲۰۱۹ و داستان تکراری ماشین زمان و برگشتن به دهه های گشته میلادی! ولی این بار عینک های آفتابی مدل wraparound را داری که از دهه های ۸۰ و ۹۰ میلادی دوباره در بهار جدید ترند شده اند و از قضا از جزو پر طرفدار ترین های بهار ۲۰۱۹ هم محسوی می شوند.

تو کدام یک از این ترند های پر طرفدار بهاری را بیش تر می پسندی؟ نظراتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در میان بگذار.

منودلیار مقاله های ریز را به تو پیشنهاد می کند:

چگونه به سبک راک لباس بپوشیم

کت های بلیزر با گره کراواتی ترند سال ۲۰۱۹

استایل های پیشنهادی بهار ۹۸ همچنان ادامه دارد