زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ترندهای پاییز و زمستان ۲۰۱۹- ۲۰۲۰، در عین حال که بسیار متنوع هستند، حال و هوایی کلاسیک هم دارند. آیتم های کلاسیک هیچ وقت از مد نمی افتند و همیشه جذاب و شیک به نظر می رسند؛ بنابراین احتمالاً بسیاری از آیتم های ترند فصل پاییز در کمد لباس تو موجود هستند. در این مقاله چند پیشنهاد برای استایل خیابانی پاییزی را با هم بررسی می کنیم:

اگر با منودلیار همراه بوده باشی، می دانی که کت شلوار یکدست و یک رنگ مدتی است ترند شده است. رنگ های جذابی که این پاییز بیش از همه روی بورس هستند، رنگ های خنثی با حال و هوای گرم مثل بژ، زیتونی، اخرایی، آجری و… اند. یک دست کت شلوار با رنگ نسکافه ای، برای استایل خیابانی پاییزی بسیار مناسب است. این مدل کت شلوار، شلوار گشاد و کت با آستین های مچی دارد که به آن حال و هوای تازه ای داده است. 

دامن چهارخانه پیلی دار در کمد اکثر ما پیدا می شود! آیتم های چهارخانه در این فصل ترند هستند پس با خیال راحت از آن ها استفاده کن. یک دامن چهارخانه میداکسی با ترکیب رنگ نسکافه ای- مشکی را با یک بلوز مشکی ست کن و برای تکمیل این استایل خیابانی پاییزی، از بوت پاشنه دار استفاده کن. 

یک دست کت کلاسیک با رنگ جذاب آجری، در ترکیب با بلوز و شلوار مشکی، برای استایل خیابانی پاییزی عالی است. همانطور که می دانی این مدل کت، با یقه های بزرگ برش دار، سال هاست روی بورس است و از مد نمی افتد. کفش های نوک تیز هم هنوز مد هستند، پس می توانی از آن ها در روزهای غیر بارانی استفاده کنی.

همانطور که گفتم آیتم های چهارخانه امسال قرار است غوغا کنند. چه بهتر از یک شلوار چهارخانه گشاد و بلند که مدتی است ترند شده است؟ می توانی این شلوار فوق جذاب را با یک بلوز بافت خوش رنگ که زیر آن شومیز پوشیده ای، ترکیب کنی. لایه لایه لباس پوشیدن این پاییز و زمستان هم همراه ماست پس سعی کن لبه آستین ها و یقه شومیز از زیر بلوز بافت تو بیرون بیاید. 

سر تا پا چرم بپوش و با انتخاب آیتم هایی مثل بلوز طرح دار و کفش آل استار رنگی؛ به استایل خیابانی پاییزی حال و هوای تازه ای بده. کت چرم که هیچ وقت از مد نمی افتد، در ترکیب با شلوار چرم و یک بلوز مشکی با طرح گرافیکی، ایده خوبی برای این فصل است. کفش آل استار هم که همیشه جذاب است! چه پاییز باشد و چه بهار! 

در این تصویر چند مدل استایل خیابانی پاییزی می بینیم که می توانیم از آن ها ایده بگیریم:

کت شلوار یکدست و تک رنگ اورسایز مشکی در ترکیب با آل استار مشکی، جذاب و ترندی است. همین طور یک دست کت اورسایز مغز پسته ای که با شلوار جین با پاچه های کوتاه ریش ریش شده و بوت پنجه گرد که ترند امسال است ست شده است. کت ترکیبی هم ترند این فصل است یعنی در آن از پارچه هایی با متریال ها و رنگ ها و طرح های مختلف استفاده شده است. همانطور که می بینی آستین ها یک رنگ، سرشانه یک رنگ و پایین یک رنگ دیگر دارد که آن را منحصر به فرد می کند. در این مدل هم از بوت پنجه گرد برای استایل خیابانی پاییزی استفاده شده که امسال همه جا دیده خواهد شد.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

ترند استایل کلاسیک پاییز و زمستان ۲۰۱۹- ۲۰۲۰

بهترین ترندهای کت پاییز و زمستان ۲۰۱۹ را بشناسیم

خوش پوش و کلاسیک: استایل خیابانی زمستان به سبک خانم های فرانسوی