زمان مطالعه : ۳ دقیقه

جدیدترین فشن شو دیور به تازگی در یک باغ با دکوراسیون منحصر به فرد برگزار شد و در آن ترندهای بهار و تابستان ۲۰۲۰ ارائه شدند. این فشن شو بسیار چشمگیر و جذاب بود و مدل های ارائه شده برای بهار و تابستان سال آینده با فضای باغ همخوانی فراوانی داشتند. دوست داری در مورد جدیدترین فشن شو دیور و ترندهای ارائه شده توسط این برند برای فصل بهار و تابستان بیشتر بدانی؟

دکور با کمک گیاهان:

در دکور فشن شو دیور از ۱۷۰ درخت جایگذاری شده در فضا استفاده شده بود که کاملاً با حال و هوای مدل های ارائه شده توسط این برند برای فصل بهار و تابستان ۲۰۲۰ هماهنگ بودند. در این فشن شو از هشتگ #Plantingforthefuture استفاده شده بود. این عبارت که به معنای “کاشتن برای آینده” است، به صوررت لیبل هایی روی درخت ها دیده می شد. 

استفاده از گل در تمام فرم ها:

عنصر مرکزی برند دیور به صورت سنتی و تاریخی، گل ها هستند و در مدل های ارائه شده برای بهار و تابستان ۲۰۲۰ این برند هم از انواع گل در تمام فرم ها استفاده شده بود. حتی گل های طبیعی خشک شده هم در برخی آیتم ها به کار رفته بود. 

استفاده از حصیر:

یکی از ترندهای ارائه شده در فشن شو دیور برای بهار و تابستان ۲۰۲۰، کلاه حصیری بود که برای فصول گرم انتخاب فوق العاده ای به نظر می رسد. این کلاه های حصیری بافته شده به عنوانت اکسسوری اصلی فصل بهار و تابستان به کار می روند. طرح این کلاه از کلاه های کشاورزان و باغداران الهام گرفته شده است. همچنین در بعضی از مدل ها، لباس هم با متریالی مشابه حصیر یا کاه ساخته شده بود. 

شفافیت:

برند دیور در جدیدترین مدل های خود از آیتم هایی با حال و هوای بوهمین استفاده کرده است. همانطور که می دانی یکی از آیتم های مهم سبک بوهمین، پیراهن های آزاد، گشاد و شفاف و نازک است. دیور برای جلوه دادن به این لباس های جذاب، از طرح گل ها بهره گرفته است و آیتم های گلدار را با آیتم های شفاف و نازک ترکیب کرده است. 

پیراهن های بوهمین:

همانطور که تا به اینجا دیدی، در فشن شو دیور، طبیعت و آزادی آن نقش زیادی داشت. استفاده از گل ها، حل و هوای طبیعی با متریال هایی مثل حصیر و لباس های آزاد و نارک و شفاف، همه بر خواسته های دیور تأکید دارند. استایل بوهمین هم در همین راستا قدم بر می دارد. به همین دلیل برند دیور از پیراهن های بوهمین که گشاد، ماکسی و راحت هستند بهترین بهره را برده است. 

استفاده از طرح تای دای:

طرح تای دای در سال ۲۰۱۹ یکی از محبوب ترین و ترندی ترین طرح ها بود و برند دیور در فشن شو جدید خود نشان داد که این طرح شاد و جذاب در سال ۲۰۲۰ قصد دوری از ما را ندارد. این برند از طرح تای دای در پیراهن ها و شلوارهای خود استفاده کرد و به آن ها جلوه تازه ای داد. 

نظر تو در مورد ترندهای ارائه شده توسط برند دیور در فشن شو جدید چیست؟ به نظر می رسد ایده های این برند معروف در سال آِینده طرفداران زیادی را به خود جلب کند چون الهام گرفتن از طبیعت برای بسیاری از افراد دوست داشتنی است. تو به کدام یک از این ترندها بیشتر علاقه داشتی؟

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

نگاهی به ترند آرایش و زیبایی در هفته مد پاریس

ترند آرایش ۲۰۲۰ به روایت برندهای فرانسوی

ترند آرایش و زیبایی سال ۲۰۲۰ بر اساس هفته مد نیویورک