زمان مطالعه : ۴ دقیقه

اگر به دنیای مد و فشن علاقه مند باشی، می دانی که کتانی سفید همیشه پر طرفدار است، از مد نمی افتد و در سال ۲۰۱۹ هم قرار است خوش بدرخشد. در سال گذشته حضور چشمگیر این کفش های راحت را در استایل خیابانی تجربه کردیم. در این مقاله قصد دارم در مورد کتانی سفید با تو صحبت کنم. در فصل بهار، چطور کتانی سفید بپوشیم و این کفش های راحت و جذاب را با چه استایلی ترکیب کنیم؟

کتانی سفید در هر استایلی جلوه گر است. فرقی نمی کند که آن را به همراه جین بپوشی یا با یک دامن چهارخانه سفید و مشکی ست کنی؛ به همین دلیل است که ستاره های استایل خیابانی و ایستاگرامر ها انقدر به این کفش ساده علاقه مند هستند! کتانی سفید راحت است و می توان آن را در هر موقعیت و مکانی پوشید! پس چه بهتر که از آن در موقعیت های مختلف استفاده کنیم! 

به عنوان مثال، یک هودی یا بلیزر بنفش با آستین های طوسی، روپوش مناسبی برای تیشرت سفید و ساده است. این تیپ ورزشی با یک کوله پشتی یا کیف بنفش و یک کتانی سفید تکمیل می شود. می توانی برای این استایل شیک و ساده از انواع شلوار جین، شلوارهای اسپرت، دامن میدی بنفش یا سفید و لگ ورزشی استفاده کنی. 

با کتانی سفید چه بپوشیم و برای ترکیب با آن از چه لباس هایی استفاده کنیم؟

 • می توانی بالا تنه استایلت را سفید و پایین تنه ات را مشکی کنی. برای بالا تنه انواع تیشرت، شومیز و پیراهن سفید رنگ و برای پایین تنه انواع شلوار، دامن و لگ مشکی را در نظر بگیر؛
 • یک تیشرت سفید با طرح گرافیکی و یک شلوار جین رنگ روشن، همان چیزی است که تو برای ترکیب با کتانی سفید به آن نیاز داری؛
 • پیراهن های عروسکی حریر را فراموش نکن؛
 • شلوار جین زاپدار و پاره به همراه یک هودی اورسایز، استایل تو را بی نظیر می کند؛
 • یک تیشرت سفید ساده و یک دامن طرح دار چهارخانه، راه راه، گلگلی یا خالخالی، برای ترکیب با کتانی سفید فوق العاده است؛
 • کت اورسایز تدی و شلوار جین مشکی را هم در نظر بگیر؛
 • سر تا پا سفید بپوش! می توانی از انواع پیراهن سرهمی، شلوارها یا دامن های اورال، بلوز و شلوار ست یا ترکیب شلوار جین سفید و شومیز ساده استفاده کنی؛
 • از لباس های استایل مردانه استفاده کن و یک پیراهن سفید مردانه را با یک شلوار خوش دوخت مشکی یا سرمه ای ترکیب کن؛
 • به سبک ستارگان راک لباس بپوش و استایل سر تا پا مشکی را انتخاب کن. رنگ مشکی در کنار کتانی سفید درخشش بیشتری دارد؛
 • لباس ورزشی را فراموش نکن! انواع لباس ورزشی با هر سبک و رنگی برای ترکیب با کتانی سفید فوق العاده است؛
 • برای بالا تنه از لباس های قرمز و برای پایین تنه از یک شلوار جین آبی یا مشکی استفاده کن؛
 • کت چرم و یک پیراهن مجلسی دخترانه، همان چیزی است که استایل تو با کتانی سفید را متفاوت می کند؛
 • دامن جین را فراموش نکن!
 •  

ترکیب شلوار جین رنگ روشن اورال، یک تیشرت سفید ساده، کلاه بیسبال سفید، کیف سفید و اکسسوری های سفید رنگ با کتانی سفید غوغا می کند!

لباس های اورال انتخاب خوبی برای ترکیب با کتانی هستند! می توانی از یک دامن اورال مخمل یا کتانی رنگی به همراه تی شرت یا بلوز ساده رنگی، کیف سفید و اکسسوری های رنگی متناسب با دامن و بلوزت به همراه کتانی سفید استفاده کنی.

پیشنهاد بعدی من این است که از یک شلوار جذب سفید یا دامن میدی ساده و سفید به همراه سوییشرت یا بافت ساده و رنگی به همراه کتانی سفید استفاده کنی. 

می توانی شلوار پارچه ای شیک و خوش دوخت رنگی را انتخاب کنی و آن را به همراه شومیز سفید ساده، کیف طرح دار رنگی و کتانی سفید بپوشی. 

یک پیراهن ساده تک رنگ پاستلی به همراه یک کت چرم سفید و کتانی سفید رنگ، انتخاب متفاوتی برای استایل خیابانی است که می توانی این ترکیب را با انتخاب آیتم ها و اکسسوری های پاستلی دیگر، مثل عینک یا جوراب تکمیل کنی.

رنگ های پودری و پاستلی مثل صورتی یا آبی آسمانی، مدتی است که در میان ترندهای رنگ قرار دارند و با رنگ سفید به خوبی هم نشین می شوند. می توانی یک پیراهن صورتی پودری را با یک بلیزر صورتی، کیف صورتی و کتانی سفید ترکیب کنی و استایلی لطیف و دخترانه داشته باشی.

شلوار جین بی خطر ترین انتخاب برای همراهی با کتانی سفید است که می توانی آن را به همراه انواع شومیز یا تیشرت بپوشی. تی شرت راه راه انتخاب فوق العاده ای برای تکمیل این استایل است. یک راه حل دیگر برای تکمیل شلوار جین، استفاده از شومیز های گلدار است. طرح گلگلی قرار است در سال ۲۰۱۹ خوش بدرخشد!

اگر قصد داری ظاهری شیک و سرحال داشته باشی، بهتر است در استایلت از چند رنگ متفاوت استفاده کنی. رنگ های خنثی مثل خاکستری و مشکی، با هر رنگی ست می شوند. می توانی از یک بلوز سفید ساده، شلوار جین قرمز، ژاکت خاکستری و کیف قرمز به همراه کتانی سفید استفاده کنی. 

یک انتخاب فوق العاده دیگر این است که به سراغ رنگ مشکی بروی و سر تا پا مشکی بپوشی. برای این که این استایل را از سادگی خارج کنی، دامن را ساده و تک رنگ در نظر بگیر اما بلوز یا پیراهنت را راه راه یا چهارخانه انتخاب کن.