زمان مطالعه : ۴ دقیقه

سایت Fragrance به تازگی فهرستی از محبوب ترین عطرهای سال ۲۰۱۸ منتشر کرده که این فهرست بر اساس میزان فروش عطرها تهیه شده است.
کنجکاو نشدی که پرفروش ترین عطرهای سال ۲۰۱۸ چه عطرهایی هستند و از کدام برندها انتخاب شده اند؟ پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

عطر Dolce & Gabbana Light Blue

عطر Dolce & Gabbana Light Blue با الهام از سواحل نیلگون جنوب ایتالیا ساخته شده و رایحه آن از ترکیب رایحه لیمو ترش، سیب و گل یاس طراحی و تولید شده است.

عطر Calvin Klein Eternity

عطر Calvin Klein Eternity با رایحه دلپذیر و رمانتیک خود همه را مجذوب خود می کند: رایحه ای که از ترکیب رایحه های گل های فریزیا، ماندارین، لی لی سفید و چوب صندل به وجود آمده است.

عطر Calvin Klein Obsession

عطر Calvin Klein Obsession همان طور که از اسمش هم پیدا است با رایحه سرزنده خود همه را دیوانه خود می کند: رایحه ای ترکیبی از گل ماندارین، ترنج، گل یاس و وانیل.

عطر Mackie by Bob Mackie

عطر Mackie by Bob Mackie با رایحه بی نظیر خود که از ترکیب هلو، گل درخت ابریشم و گل ساعت طراحی شده است، همه را مجذوب می کند.

عطر Aquolina Pink Sugar

عطر Aquolina Pink Sugar با رایحه دلنشین و شیرین از ترکیب کارامل و وانیل طرفداران زیادی را به خصوص در ایالت واشنگتون و آلاسکا را شیفته خود کرده است.

عطر Jessica McClintock

عطر Jessica McClintock بیش ترین فروش را در بین مردمان مناطق ساحلی مثل هاوایی داشته و دلیل آن هم مشخص است: رایحه آن ترکیبی از میوه های استوایی، مرکبات و لیمو ترش است که درست تو را به سواحل استوایی می برد.

عطر Calvin Klein Euphoria

علاوه بر رایحه دل انگیز میوه ای عطر Calvin Klein Euphoria، طراحی منحصر به فرد و چشم نواز آن هم مثل مغناطیس همه را به سمت خود جذب می کند. رایحه آن ترکیبی از رایحه انار و گل ارکیده مشکی است.

عطر Clinique Happy

عطر Clinique Happy با رایحه میوه ای بی نظیرش تو را با خود به باغ های مرکبات می برد. رایحه آن بر پایه رایحه گریپ فروت قرمز و گل های وحشی طراحی و ساخته شده است.

عطر Serge Lutens Nuit De Cellophane

رایحه عطر Serge Lutens Nuit De Cellophane همانند اسمش عجیب ولی دلنشین است: رایحه ای فوق العاده ملایم از گل های وحشی با پس زمینه رایحه جنگلی.

عطر Calvin Klein CK The One

عطر Calvin Klein CK The One که هم برای خانم ها و هم برای آقایان طراحی شده است. این عطر نوستالژیک با رایحه منحصر به فرد خود تو را به اوایل دهه ۹۰ میلادی می برد.

تو کدام یک از عطرهای این فهرست را بیش تر می پسندی؟ نطراتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

بهترین عطرهایی که در پاییز ۲۰۱۸ عرضه می شوند

رازهای زیبایی که ما از بانوان فرانسوی یاد می گیریم

پرطرفدارترین عطرهای تاریخ