زمان مطالعه : ۳ دقیقه

هفته مد میلان یکی از بهترین برنامه های دنیای مد و فشن برای ارائه ترندها در فصل های مختلف سال است. در هفته مد میلان برندهای مطرح ایتالیایی در قالب فشن شو ها، ترندهای خود را ارائه می کنند و در استایل خیابانی هم مدل هایی دیده می شود که ایده ترندهای استایل خیابانی سال آینده را مشخص می کنند. اگر در منودلیار چرخی زده باشی، می دانی که استایل خیابانی شهرهای مختلف در جریان هفته مد سالانه بهار و تابستان ۲۰۲۰ را بررسی کردیم و با ترندهای برتر سال آینده آشنا شدیم. در این مقاله هم قرار است این روند را ادامه دهیم. آماده ای؟

ترکیب بلیزر اورسایز با شلوار راسته یکی از ترندهای خوب استایل خیابانی ۲۰۲۰ خواهد بود. همانطور که می بینی هم کت و هم شلوار رنگ هایی گرم اما نیمه خنثی دارند که به آن ها جلوه خاصی داده است. این نوع رنگ ها ترند سال آینده هستند. رنگ اکر، بژ، نسکافه ای، خاکی و… در سال آینده زیاد دیده خواهند شد. 

شلوار راسته کوتاه و تیشرت راه راه، همراه با جوراب های مشخص و رنگی و کت جین، ترکیب فوق العاده ای برای استایل خیابانی ۲۰۲۰ خواهند بود. خوب است به جوراب هایت بیشتر توجه کنی و آن ها را با کلیت استایلت ست کنی تا نشان دهی چقدر خوش سلیقه هستی. همانطور که می دانی جوراب ها مدتی است که در دنیای مد نقش زیادی دارند. 

کت شلوار یک دست و تک رنگ، ترند دیگری است که امسال نیز روی بورس بود و خوش درخشید؛ حالا قرار است همین مدل کت شلوار با رنگ های گرم و خنثی که صحبتش را کردیم در استایل خیابانی ۲۰۲۰ دیده شود. این مدل کت اورسایز و شلوار راسته، جذابیت زیادی دارد و ترکیبی از سبک کلاسیک و کژوال خواهد بود. 

آیتم های جین جذاب هم در سال آینده همراه ما هستند و قرار نیست کمد لباس های ما را خالی کنند. این آیتم های جذاب هیچ وقت از مد نمی افتند اما به نظر می رسد در استایل خیابانی سال ۲۰۲۰، آیتم های اورسایز با رنگ روشن جایگاه ویژه تری داشته باشند. 

آیتم هایی با طرح های کلاسیک مثل چهارخانه، راه راه و خالخالی در سال ۲۰۲۰ حسابی محبوب خواهند بود. به خصوص اگر در قالب پیراهن های ماکسی به کار روند برای استایل خیابانی بی نظیر هستند. همانطور که می بینی این پیراهن آستین هایی پف دار اما مچی دارد که در سال آینده ترند خواهند بود و زیاد دیده می شوند. از این ترکیب بی نظیر غافل نشو و تا می توانی از پارچه های طرح دار کلاسیک بهره ببر. به خصوص در رنگ های سیاه و سفید که جلوه بی نظیری دارند. 

کیف های بی فرم و شل با طرح حصیری در استایل خیابانی ۲۰۲۰ خوش می درخشند و به راحتی با هر تیپ و آیتمی ست خواهند شد. 

اگر مقالاتی که در مورد استایل خیابانی ۲۰۲۰ در منودلیار است را بررسی کرده باشی، در مورد جایگاه پیراهن های اورسایز با الهام از سبک بوهمین می دانی. پیراهن های جلو بسته یا دکمه دار با رنگ های نیمه گرم و نیمه خنثی، و مدل اورسایز، جایگاه ویژه ای دارند و می توانی از آن ها بهره زیادی ببری. 

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

نگاهی به استایل خیابانی هفته مد نیویورک بهار و تابستان ۲۰۲۰

مروری بر استایل خیابانی هفته مد لندن بهار ۲۰۲۰

استایل خیابانی بهار ۲۰۲۰ به روایت هفته مد لندن