زمان مطالعه : ۴ دقیقه

سریال معروف و پر طرفدار آمریکایی که Carrie Bradshaw بازیگر نقش اول آن بود، مدت زمان زیادی ترند دنیای فشن بود و تا همین چند وقت پیش هم دوباره ترند هایی از آن زنده می شدند مانند همان کیف های زین اسبی دیور. امروز دوباره در سال ۲۰۱۹ نگاهی به این سریال و بازیگر نقش اول آن که عشق نوجوانی خیلی از دختر ها بود و از او در لباس پوشیدن و کار هایش ایده می گرفتند، انداخته اند و این بار مدل مو های Carrie Bradshaw ترند شده است. مو های فر که حالت باز دارند و می توانی با آرایش مو هایت به این سبک از قدم زدن در ساحل شنی لذت ببری و باد زیر مو های فرفری ات آن ها را به پرواز دربیاورد.

البته این مدل مو سال ها به ترند “سارا جسیکار پارکر” معروف بود و تصویر این مو های فر در رنگ بلوند یادآور چهره سارا بود. اما امروز مدل های اینفلوئنسر در اینستاگرام دوباره از این مدل مو به عنوان ترند سال ۲۰۱۹ استفاده می کنند و آن را زنده کرده اند. این یک شگفتی بزرگ و مهیج است زیرا این مدل مو های راحت و زنانه بسیار چهره را شاداب می کند و یک زیبایی ایده آل از تو نشان می دهد که می تواند با بیشتر ترند های این فصل خودش را تطبیق دهد.

ترند موی فر باز

اصلی ترین گزینه مورد نیاز برای این ترند، موی بلند است (حالا همه با هم موی بلند، روی سیاه، ناخن دراز واه و واه و واه…). الکی دیگه وگرنه که موی بلند با فرفری های مدل سارا جسیکا پارکر خیلی هم “تر و تمیز و تپل مپل” است. البته کسانی که موی کوتاه دارند هیچ نگران نباشند چون اتفاقا برای سال ۲۰۱۹ یک عالمه ترند مدل موی کوتاه هم دیدیم و مقاله هایش را برایت در سایت منودلیار گذاشتیم. اما اگر تو جزو کسانی هستی که دلت نمی آید مو های بلند و زیبایت را کوتاه کنی می توانی ترند Carrie Bradshaw را دنبال کنی.

فرفری های جذاب و طبیعی

هر کسی که به طور طبیعی مو های موج دار یا فر دارد به هیچ چیزی جز اسپری حالت دهنده یا اسپری نمک دریایی نیاز ندارد. این حالت دهنده های آبرسان که سطح مو ها را براق کرده و حالتشان را حفظ می کند بهترین گزینه برای داشتن مو های فر باز با حالت طبیعی هستند. اگر تو هم جز همین افراد هستی کمی اسپری روی مو های نم دارت بزن و با انگشتانت آن ها را حالت بده و بعد صبر کن تا کاملا خشک شود. اگر بگذاری مو هایت به صورت طبیعی در هوا خشک شود حالت این فر های ترندی را بیشتر به خودش می گیرد.

چگونه مو ریزه ها را قاطی مو های دیگر کنیم

همه ما دوست داریم تا جای ممکن مو ریزه ها را بین مو های فر پنهان و با مو های بلند ترکیب کنیم. یکی از بهترین راه ها استفاده از فوم یا موس های حالت دهنده روی مو های مرطوب است که این رشته ها را با هم ترکیب کند. بعد انگشتانت بین مو هایت از بالا تا پایین بکش تا مو هایت دسته دسته از هم جدا شوند. حالا همه مو ها را به همان جهتی که می خواهی بریز و فرقت را از وسط باز کن. بعد از زدن موس و باز کردن و حالت دادن مو ها با انگشتانت، با کمک باد گرم یا نیمه سرد سشوار حرارت را روی مو هایت بگیر تا خشک شود.

اگر مو های صاف داری…

اگر مو های تو صاف است و همیشه آرزوی داشتن این مو های فرفری و زیبا را داشتی باید بگویم که تو هم می توانی از ترند Carrie Bradshaw پیروی کنی فقط برای این کار نیاز به یک اتوی موی سرامیکی یا بابلیس داری. ابتدا از یک اسپری ضد حرارتی بر روی مو هایت استفاده کن بعد از روی مو هایت دسته های پهن با انگشتت جدا کرده و آن را به دور اتو یا بابلیس بپیچ. در این روش باید مو ها را از نزدیک ریشه فر کنی، فر ها را فشرده دور اتو نپیچانی و حرارت را زیاد روی آن نگه نداری. در نهایت وقتی همه مو هایت فر شد آن ها را با انگشتانت باز کن تا حالت طبیعی به خودش بگیرد و از یک اسپری تثبیت کننده برای طولانی ماندن حالت آن استفاده کن.

به همین راحتی!

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

استایلیست آنجلینا جولی چه آیتم هایی را برای بهار ۲۰۱۹ پیشنهاد می کند

جدید ترین محصول درمانی اولاپلکس (OLAPLEX)

راز براقیت مو های کارداشیان ها