زمان مطالعه : ۳ دقیقه

هفته مد پاریس هم با ارائه کلکسیون های بی نظیر و فوق العاده شگفت انگیز برند های گوناگون برای Ready to Wear پاییز و زمستان ۲۰۱۹ به پایان رسید.
با بررسی ترند های زیبایی که در این هفته مد پاریس ارائه شد می توان به آرایش و استایل مو کلاسیک مدل های شنل اشاره کرد به زیبایی هر چه تمام تر آخرین کلکسیون کارل لاگرفلد را برای این خانه مد فرانسوی به نمایش گذاشتند. همچنین سایه چشم متالیک برند Giambattista Valli و البته آرایش چشم اسموکی رنگی مدل های برند Valentino از جمله شاخص ترین  های هفته مد پاریس در حوزه زیبایی به شمار می رفتند.

ولی در کنار فشن شو های چشم گیر این رویداد مهم دنیای مد و فشن نمی توان از ترند های زیبایی استایل خیابانی مهمانان و شرکت کنندگان این هفته مد پاریس هم چشم پوشی کرد.
برای مثال Janelle Monáe با ست کردن رنگ سایه چشم و رژ لب خود به رنگ آبی یکی از چشمگیر ترین استایل های زیبایی این رویداد را به نمایش گذاشت. این آرایش زیبا در کنار مو های مشکی طبیعی او همراه با کلاه کلاسیک تور دار  که بر سر گذاشته، ترکیب جذابی را به وجود آورده بود.

در این میان، ترند های نوستالژیک دهه های گذشته میلادی به ویژه دهه ۹۰ میلادی نیز به چشم می خورد: از گیره های سر بزرگ مروارید کاری شده گرفته تا تل های ابری مخملی و البته رژلب های قرمز لاکی.

به سراغ آرایش چشم که بروم، آرایش ها طیف متنوعی به خود می گیرد: از خط چشم های گربه ای کلاسیک تا سایه های تک رنگ متالیک شاد و سایه های اکلیلی ترندی

مدل مو های فر و همچنین بافت آفریقایی بیش ترین چیزی بود که به چشم می خورد که گاهی نیز در میان بافت مو از حلقه های فلزی در اندازه های مختلف و رشته های مروارید استفاده شده بود.
رنگ مو های فانتزی شاد و البته قرمز آتشین طرفدار زیادی بود ولی رنگ موی مشکی طبیعی از همه بیش تر جلوه گری می کرد.

اکسسوری های زنجیر از بند عینک گرفته تا کمربند، بند کیف و البته گردنبند و دستبند ترند دیگری است که از دهه های قبل میلادی به زمان ما برگشته اند و در خیابان های پاریس دیده می شد.

آرایش لب از تنوع به نسبت زیادی برخوردار بود از رنگ های فانتزی نظیر آبی گرفته تا قرمز لاکی کلاسیک، زرشکی و رنگ های لایف استایلی ترندی مانند قهوه ای و گلبهی.

کلاه همیشه جزو پر طرفدار ترین اکسسوری بوده که شرکت کنندگان در هفته مد پاریس پاییز ۲۰۱۹ هم به خوبی از انواع آن برای تکمیل کردن استایل خود استفاده کرده اند: از کلاه های پانچ شده گرفته تا کلاه های نوستالژیک و البته تور دوزی شده کلاسیک.

گوشواره ها آیتم دیگری است که لازم در موردش صحبت کنم. مهمانان این رویداد مهم شهر پاریس از گوشواره های بزرگ و جلوه گری در استایل های خیابانی خود بهره بردند که در میان ها گوشواره های حلقه ای بزرگ و گوشواره های آویز عجیب و غریب بیش تر از بقیه به چشم می آمد.

در ادامه چند مورد از مهم ترین نمونه های ترند های زیبایی را آورده ام که در استایل خیابانی هفته مد پاریس پاییز ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار گرفت:

تو کدام یک از این ترند های زیبایی در استایل خیابانی هفته مد پاریس را بیش تر می پسندی؟ نظراتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

مروری بر استایل های خیابانی هفته مد پاریس پاییز ۲۰۱۹

برند ژاکوموس (JACQUEMUS) کوچک ترین کیف جهان را در هفته مد پاریس نمایش داد

کالکشن پاییز و زمستان ۲۰۱۹/۲۰ برند CHLOE