زمان مطالعه : ۴ دقیقه

اگر عروسی رمانتیک نباشد پس چطوری باشد. تو هم مثل هر عروس زیبای دلبر دیگر دوست داری در شب عروسی ات بهترین باشی و به معنای درست کلمه بدرخشی.
یک لباس عروس زیبا و یک کفش جذاب با یک آرایش مو دلبرانه رمانتیک و رمانتیک تر می شود. از آن جایی که ترند های سال ۲۰۱۹ حول لایف استایل (lifestyle) می گردد پس رمانتیک ترین استایل مو عروس ترند سال ۲۰۱۹ نیز از آن بی بهره نمانده است.
مدل مو عروس سال جدید در عین جذابیت و زیبایی با چاشنی سبک لایف استایل جذاب تر هم می شود. سادگی و طبیعی بودن آن ها تو را در مهم ترین شب زندگی ات فوق العاده رمانتیک و فریبنده می شود.
اگر می خواهی مراسم عروسی ات را به این سبک برگزار کنی گزینه های گوناگون و متنوعی پیش روی تو قرار می گیرد. یک نمونه بارز این سبک از عروسی، مراسم ازدواج سلطنتی شاهزاده هری و مگان مارکل بود که نحوه آرایش و لباس عروس مگان مارکل به خوبی نمایانگر این مدل از مراسم های عروسی رمانتیک بود.
به منظور آشنایی بیش تر با مدل مو های رمانتیک عروس در این مقاله شش مدل از ترندی ترین آن ها را به تو معرفی کنم پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش تا با هم مروری داشته باشیم بر روی پرطرفدار ترین ترند های مدل مو عروس در سال ۲۰۱۹ میلادی.

مو هایی که به طور کامل براشینگ نشده باشد، هنوز کمی پرز طبیعی روی آن باقی مانده گذاشته شود و با فر هایی که به صورت کاملاً طبیعی و استادانه آرایش و تاب دار شود در کنار استفاده از گل های طبیعی وحشی آیتم هایی به شمار می روند که در ترند های مدل مو عروس ۲۰۱۹ از همه بیش تر به چشم امده و مرد استفاده قرار می گیرند.

مدل موی عروس باز یکی از جذاب ترین مدل مو های عروس به ویژه برای عکاسی است. در این مدل پایین مو ها کمی فر و تاب دارد ولی فر های مو به قدری طبیعی است که بکری استایل را به هم نزند و در میان مو ها از شکوفه ها و گل های مختلف ترجیحاً وحشی کار می شود.

وقتی صحبت از یک مدل مو عروس  رمانتیک می شود اولین چیزی که شاید به ذهن تو هم خطور کند، تصویر یک شاهدخت هست. هر عروسی مانند تو آرزو دارد مانند شاهدخت ها و پرنسس های داستان های پریان بدرخشد. پس نظرت در مورد یک اکسسوری مو تاج مانند خیره کننده چیست که با مو های نیمه باز از جذاب هم جذاب تر می شود؟!

عروس رمانتیک مگر بدون موی فر هم می شود. همان طور که پیش تر نیز گفتم مو های باز تاب دار که فر های آن به صورت استادانه و طبیعی آرایش شده باشد چه دلبرانه تر می شود وقتی روی مو هایت را با یک اکسسوری فریبنده هم جمع کنی.

مو های فر دار بلند جذاب و دلبرانه باز هم به مدل باز ولی این بار می توانی مو هایت را از فرق وسط باز کنی و تا بالای گوش ها چسبیده به سر نگه داری و بقیه را آزاد و تاب دار دورت بریزی. از آن جایی که در این مدل مو از هیچ گونه اکسسوری مو استفاده نمی شود بهتر است از گوشواره های آویز خیره کننده استفاده کنی.

یک مدل متفاوت از ترند های مدل مو عروس سال ۲۰۱۹ میلادی  گیس تیغ ماهی است که تمام مو هایت را از پشت گیس کرده و کمی آن را شل و شلخته کنی و در لابه لای این گیس از اکسسوری های کوچک مو یا شکوفه های گل طبیعی استفاده و مو هایت را با آن استایل و تزیین کنی.

مو های تاب دار و فر به سبک طبیعی که این بار به صورت نیمه باز استایل شده باشد وقتی با ترکیبی از گل طبیعی و اکسسوری های مو زینتی تزیین شود چقدر می تواند جذاب و رمانتیک شود.

تو کدام یک از این مدل مو های دلیر عروس را بیش تر می پسندی؟ نظراتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

۵ راز راحتی در مراسم عروسی برای عروس خانم ها

کلکسیون لباس عروس استلا مک کارتنی “STELLA MCCARTNEY”

چگونه کفش‌ های پاشنه بلند عروسی را راحت ‌تر کنیم