زمان مطالعه : ۴ دقیقه

بعضی روزها پیش از اینکه ساعت زنگ بزند و تو را برای یک صبح جدید بیدار کند، از فکر و خیال کارهایی که داری از خواب بیدار می شوی (تقریباً هر روز!). بابت مسائل خانوادگی، مدرسه بچه ها یا ارتباطات فردی و اجتماعی ات نگرانی، حوصله نداری و استرسی که داری آزارت می دهد. همه این دل نگرانی ها و استرس ها، باعث می شود که هر روز حوصله نداشته باشی به خودت برسی و برای آماده سازی موهایت وقت بگذاری. اما یادت باشد آراستگی موها، یکی از مهم ترین ویژگی های یک بانوی جذاب است. ما نمی توانیم تمام مشکلات تو را حل کنیم، اما می توانیم به تو راهکارهایی بدهیم تا راحت تر و سریع تر آماده شوی و به سراغ کارهای ریز و درشت روزانه ات بروی. اگر تو یک بانوی استرسی و نگرانی و دوست داری چند مدل موی راحت و زیبا را یاد بگیری، با من همراه باش!

دم خرگوشی:

موهایت را با یک پیچ و تاب کوچک جمع کن و آن را به نقطه ای بالای گردن ات با سنجاق وصل کن. بعد چند تکه مجعد و حالت دار از آن را به جلو و اطراف صورت ات بیاور و آن ها را به طور طبیعی رها کن.

دم اسبی و بافت:

همه موهایت را به سمت بالا ببر و به صورت دم اسبی در بالای سرت با کش جمع کن؛ بعد دنباله موهای جمع شده ات را بباف و آن را در یک سمت گردن ات بیاور.

سر بند حریر و گلدار:

فرقی نمی کند که موهای تو مجعد، صاف یا وزوزی باشد؛ حجم موهایت کم باشد یا ریشه آنها نیاز به رنگ کردن داشته باشد. می توانی تمام این معایب یا نقایص موهایت را با استفاده از یک سر بند زیبا بپوشانی. می توانی روسری های طرح دار و مورد علاقه ات را تا کنی و از آنها به عنوان سر بند شیک ات استفاده کنی.

دم اسبی با همراهی اکسسوری ها:

موهایت شکسته، رد بالش روی آن ها به جا مانده و وقت نداری دوباره دوش بگیری؟ همه موهایت را به عقب ببر و با کش جمع کن. سپس از یک گل سر بزرگ یا اکسسوری موی زیبا برای پوشاندن کش و شکستگی های مویت استفاده کن و به مدل موهای ساده ات، تنوع بده.

یک دست به عقب:

وقت نداری موهایت را بشویی؟ تمام موهایت را به سمت عقب شانه کن و از یک حالت دهنده یا ماسک مو برای فرم دهی و صاف نگه داشتن آن ها استفاده کن. برای تکمیل زیبایی ات از یک رژ لب خوش رنگ و جذاب هم استفاده کن.

دم خرگوشی نصفه و نیمه:

نیمی از موهایت را بالا ببر و به مدل دم خرگوشی در بالای سرت جمع کن. باقی موهایت را آزاد بگذار و آنها را در اطراف سر و گردن ات پخش کن. این مدل برای تمام اندازه های مو جذاب و کاربردی است و با هرچه که بپوشی، از مدل های خودمانی و راحت گرفته تا لباس های رسمی، جور در می آید.

دم اسبی نصفه و نیمه:

نیمی از موهایت را با کش، در بالای سرت جمع کن تا از دنباله آن ها یک دم اسبی جذاب داشته باشی. باقی موهایت را آزاد بگذار و در اطراف سر و گردن ات پخش کن.

دم اسبی قطعه شده:

مدل موی دم اسبی را دوست داری اما می خواهی کمی به این سادگی تنوع بدهی؟ موهای جمع شده ات را با کش به چند قطعه تقسیم کن و به سادگی به موهایت فرم جدیدی بده.

گوجه کلاسیک:

وقتی در مورد مدل موهایت شک داری، گوجه یک انتخاب درست و دقیق است. موهایت را مثل یک کاکل، بالای سرت گوجه کن و از گوشواره های بزرگ و جذاب برای تکمیل ظاهرت استفاده کن.