زمان مطالعه : ۳ دقیقه

شاید بتوانم با صراحت بگویم که یکی از محبوب ترین جواهرات مگان مارکل که همیشه از آن استفاده می کند، حلقه نامزدی اش است! خب متأسفانه خیلی از ما نمی توانیم چنین حلقه ای داشته باشیم (آه عمیق)، اما نتیجه تحقیقات گسترده تیم منودلیار ثابت کرده بقیه جواهرات محبوب او بسیار ساده اند و همه ما می توانیم آن ها را تهیه کنیم! البته اگر به استایل مگان مارکل و آیتم های انتخابی او علاقه داشته باشیم! آماده ای جواهرات محبوب مگان مارکل را با هم بررسی کنیم؟!

حلقه:

پیش از آنکه به سراغ جواهرات محبوب و همیشگی مگان برویم، بیا نگاهی به حلقه نامزدی او بیندازیم. این حلقه سه الماس خیره کننده دارد و کار طراحی آن مربوط به برند انگلیسی Cleave and Company است. طبیعتاً این الماس ها بسیار منحصر به فرد هستند و قیمت فوق العاده بالایی دارند. دو الماس کوچک تر این حلقه از کلکسیون شاهزاده دیانا هستند. با این حال تهیه این انگشتر با نگین های اتمی خرج چندانی ندارد و تنها لازم است به اندازه طلای به کار رفته در آن هزینه کنی!

حلقه بین ستاره ای میسوما:

همانطور که در عکس پایین مشاهده می کنی، انگشتری که مگان مارکل در انگشت حلقه دست راست می اندازد بسیار نازک است و یک تک نگین الماس دارد. دو انگشتری که در انگشت های اشاره و شست انداخته هم رینگ هایی بسیار نازک و ساده هستند. انگشتر میانی از دو ردیف نگین به شکل شکوفه های بهاری تشکیل شده که جلوه فوق العاده ای دارند. تهیه این انگشترها کار ساده ای است و هزینه چندانی هم ندارد! البته اگر برای نمونه انگشت میانی به دنبال الماس نباشی و به نگین های اتمی رضایت بدهی.

گوشواره ۳ الماس آدینا ریتر:

مگان مارکل این استایل سفید رنگ را با گوشواره ای از برند آدینا ریتر ست می کند که ۳ الماس دارد و بسیار ساده و شیک است. می توانی نمونه های مشابه این گوشواره را به سادگی تهیه کنی و مثل او بدرخشی!

گوشواره ستاره ای گابریلا آرتیگاس:

گوشواره ستاره ای برای یک بانوی درخشان! این مدل گوشواره که فرمی شبیه به ستاره دنباله دار دارد، بسیار ساده است و تنها برق نقره ای رنگ آن است که جلوه گری می کند.

گردنبند مایا برنر:

همانطور که می بینی این گردنبند مگان مارکل آنقدر باریک و ساده است که روی گردن او مثل یک خط طلایی به نظر می رسد.

حلقه های زوفیا دی:

ممکن است حلقه نامزدی مگان مارکل محبوب ترین جواهر او باشد، اما این حلقه های ساده و نازک که از برند زوفیا دی هستند در مرحله بعدی محبوب ترین های او قرار دارند. ترکیب این حلقه های ساده با هر استایلی ساده و جلوه گرانه است و او در اکثر مواقع از آن ها استفاده می کند.

دیدی انتخاب جواهرات به سبک و علاقه مگان مارکل چقدر ساده است؟! چرا فکر می کنی همیشه انتخاب جواهرات گران قیمت، بزرگ و جلوه گر نشانه پولدار بودن و شأن اجتماعی است؟! او عروس خاندان سلطنتی انگلستان است اما همیشه ساده می پوشد و حالا که جواهرات او را بررسی کردیم، دیدیم که در زمینه انتخاب جواهرات هم به سادگی علاقه مند است! بیا یاد بگیریم به جای نمایش دادن دارایی ها و پز دادن اموال مان، شخصیت و منش درونی مان را نشان دهیم. انگشترهای بزرگ و نگین های درشت، گردنبند های ضخیم و گوشواره های عجیب و غریب، نه نشان دهنده تمول ما هستند و نه قرار است شأن اجتماعی و اقتصادی ما را تعیین کنند! کاش یاد بگیریم برای خودمان زندگی کنیم و از آنچه که دوست داریم در استایل شخصی مان استفاده کنیم!

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

مروارید باروک؛ جدیدترین ترند جواهرات

شیک پوش ترین زنان در چند خاندان سلطنتی جهان

با خوش استایل ترین زنان سلطنتی جهان آشنا شویم