زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ماسک های مو برای تقویت موهای ضعیف و نازک بهترین راه درمان هستند، به طوری که این ماسک ها علاوه بر تقویت و استحکام موهای سر، ریشه آنها را نیز تقویت می کنند.

HIGH NUTRITIVE

غنی شده با روغن آرگان که برای احیای مو بسیار مناسب است.

روغن آرگان

روغن آرگان محصول بسیار عالی برای صاف کردن موهای مجعد است، موهای خشک را نرم می کند و درخشش آن را بیشتر می کند، بین پولک های مو نفوذ کرده و مقاومت مو را افزایش می دهد. این روغن در رشد مو تاثیر بسزایی دارد. به صورت طبیعی مو را آبرسانی کرده و از وز شدن آن جلوگیری خواهد کرد .

علاوه بر این موهای وز و خشن را نرم و لطیف می کند. به وسیله قرار دادن پروتئین بین ساختارهای مو، قابلیت درمان موخوره را دارد، شوره و خارش پوست سر را درمان می کند و نوعی ضد شکنندگی مو محسوب می شود.

ویتامین  E

آسیب هایی را که به دلیل اتوکشی زیاد، حرارت و اکسیدان کردن مو به آن وارد می شود را ترمیم می کند.

پروتئین گندم

قسمت اعظم پروتئین گندم را ماده ای به نام گلوتن تشکیل می دهد. این ماده حاوی زنجیره های آمینو اسیدی بزرگ است و به طور عمده باعث نرمی، لطافت و همچنین درخشانی در سطح مو می شود. پروتئین جوانه گندم از ریشه تا ساقه موها را تغذیه کرده و استحکام آن ها را افزایش می دهد. پرو ویتامین B5 موها را مرطوب کرده و از آنها به خوبی محافظت می کند.

سرامید

سرامیدها عامل مهم و موثری بر لایه کوتیکول مو هستند که از لایه بیرونی تا عمق تار مو در قسمت های آسیب دیده نفوذ کرده و ساختار طبیعی آنها را بازسازی می کند. همچنین موها را قوی تر کرده و از  آنها در مقابل عوامل مضر خارجی محافظت بیشتری  می نماید.

♦️ فروشگاه‌ تگاک

 www.kearr.com

ارسال به سراسر کشور

همچنین می توانید به دایرکت و ‌تلگرام ۰۹۱۲۸۹۳۴۴۳۹ پیام دهید.

▶️ @Kearr_cosmetics

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

مواد غذایی که از ریزش موها جلوگیری می کنند

مراقبت از پوست و مو در فصول سرد