زمان مطالعه : ۴ دقیقه

انتخاب رنگ لاک، موضوعی کاملا سلیقه ای است و از بین لاک های بسیار متنوع، هر فرد با توجه به استایل و موقعیتی خاص، رنگ محبوب و مورد نظر خود را انتخاب می کند. اما طبیعی هم هست که برای هر فصل از دنیای مد و فشن که حتی محصولات مراقبت از پوست هم ترندشان با تغییر فصل عوض می شود، باید این انتظار را داشته باشیم که ترند رنگ لاک ناخن و طراحی های آن نیز با تغییر فصل  عوض شوند. نمی دانم برای تو هم همینطور بوده یا نه اما برای من که از عید ۹۸ تا الان مه آخر مرداد هستیم واقعا اندازه ۵ رزو گذشت نه ۵ ماه؛ شهریور هم که دیگر هیی اصلا نگو عین اسفند می ماند که فردای روز ۱ شهریور می شود ۱ مهر و گریه حضار. با اینکه خود من اولین نفری هستم که دلم می خواهد بهار و تابستان هرگز تا ابد تمام نشود اما بیا و در این روز های باقی مانده تا فصل جدید خودمان را با جذابیت هایش خوشحال کنیم تا حواسمان از تمام شدن تابستان پرت شود؛ مثلا بیا به ترند لاک های پاییزی و یک عالمه رنگ های جذابی که قرار است ببینیم فکر کنیم. بیا ببینیم برای پاییز ۲۰۱۹ (۹۸) جذاب ترین ترند های رنگ لاک کدام هستند و می توانیم با استایل های جذاب پاییزی کدام رنگ ها را بیشتر ست کنیم. در ادامه مناسب ترین رنگ لاک برای پاییز امسال را به تو پیشنهاد می کنم تا در این فصل انتخاب راحت تری از میان ها قفسه رنگی و لعنتی آرایشگاه مورد علاقه ات داشته باشی.

بگذار اول چند نکته کلی به تو بگویم؛ ببین یک سری رنگ های غلیظ، پر رنگ و گرم هستند که همیشه پاییزی اند و مشخص هم هست مثلا آجری، نارنجی های تیره و گرم، سبز یشمی (که خیلی هم شیک و پر طرفدار برای امسال است)، انواع تناژ های خاکستری و موشی (که توسی بسیار روشن جزو پر طرفدار ترین های پاییز ۲۰۱۹ است)  قرمز تیره یا جگری همیشه پاییزی بوده و هستند. پس اگر باهوش باشیم می توانیم از یک یا دو رنگ خاص هر سال و در کنار هر استایلی از آن ها استفاده کنیم.

نارنجی
سبز
خاکستری

اما می رسیم به رنگ های ترندی و محبوب امسال. باید بگویم که رنگ های نود فصل نمی شناسند. این رنگ ها چه در رژ لب و استایل هایت چه روی ناخن هایت برای هر فصلی و هر مکانی مناسبند. این رنگ های شبیه پوست و پر طرفدار در پاییز امسال هم کنارمان می مانند و یک آرامش زیبایی به استایلمان می بخشند.

بنفش ارکیده ای یا آفریقایی جزو رنگ های بسیار جذاب برای پاییز امسال است.این رنگ چشم نواز در عین گرمایی که دارد می تواند برای استایل هایت بسیار غیر منتظره و منحصر به فرد باشد. خصوصا برای استایل های ساده با رنگ های خنثی که حسابی با این رنگ جان می گیرد.

برنز متالیک و کم رنگ که فقط برق جذاب آن چشم نواز باشد گزینه ایده آل بعدی برای لاک ناخن در پاییز امسال است. این رنگ فلزی و زیبا می تواند مدت زیادی بدون دغدغه روی ناخن هایت بماند زیرا با هر رنگ و استایلی ست می شود و برای هر موقعیتی مناسب است حتی برای مهمانی های شب.

قرمز آجری
بادمجانی
سبز-آبی تیره
یاسی
قهوه ای

رنگ های براق و اکلیلی (شاین دار) چه به صورت تک رنگ در رنگ های نقره ای، بنفش، برنز، رز گلد و… چه به صورت ترکیب های آبنباتی برای فصل آینده مناسبند. استفاده از رنگ های آبنباتی آن می تواند یک حرکت و سرخوشی در استیال های گرم و یکنواخت پاییزی ایجاد کند. ضمن آنکه با توجه به تند رنگ های شاد که از بهار امسال شروع شد و هان موقع هم گفتیم که قرار است تا پاییز هم ادامه داشته باشند، این رنگ لاک می تواند بامزه و پر جنب و جوش باشد.

قرمز همیشه جذاب، عاشق و گرم هم که اصلا اگر در پاییز و زمستان نباشد نمی شود. یک رنگ زیبای قرمز مانند لاک های کریستین لوبوتین یا شنل با تاپ کت بسیار براق، معرکه می شود؛ ببین یعنی معرکه ها.

آخرین رنگ پیشنهادی برای پاییز امسال آّی های تیره وکهکشانی هستند. یک آبی تیره با دانه های اکلیل نقره ای شاید همان رنگی باشد که تو در استایل های متفاوتت به دنبال آن می گردی. پس در پاییز از آن لذت ببر.