زمان مطالعه : ۳ دقیقه

با نزدیک شدن به پایان ماه رمضان و شروع تعطیلات تابستانی کم کم مراسم های عروسی نیز شروع می شود و سؤال همیشگی ذهن همه ما خانم ها را درگیر خود می کند که: “حالا من چه بپوشم؟!”. قطعاً تو هم می دانی که پاسخ دادن به این سؤال یکی از سخت ترین کار ها دنیا به شمار می رود.
درست که منودلیار نمی تواند جواب قطعی این سؤال حیاتی را در اختیارت قرار دهد ولی می تواند در پاسخ دادن به آن تو کمک کند به همین منظور در این مقاله می خواهم چهار قانون نانوشته که ادیتور های مد و فشن برای انتخاب پیراهن مجلسی برای مراسم عروسی معرفی کرده اند، را با تو در میان بگذارم پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

قانون شماره ۱: پیراهن یکی از مناسب ترین گزینه هاست

برای این که راحت تر بتوانی در مورد لباسی که می خواهی در یک مراسم عروسی بپوشی تصمیم بگیری، انتخاب پیراهن یکی از بهترین و البته هوشمندانه ترین گزینه هایی است که در اختیار داری چرا که هم حس زنانگی بیش تری دارد، هم برای ست و استایل کردن نیاز به آیتم های کمتری داری (تصور کن که می خواستی یک بلوز یا تاپ را با یک دامن ست کرده یا یک شلوار را با یک کت استایل کنی) و هم جذاب تر و زیبا تر دیده خواهی شد.

قانون شماره ۲: پیراهن های کوتاه نپوش

پیراهن های کوتاه مناسب مراسم های رسمی مانند مراسم عروسی نیستند بلکه بهتر است در مهمانی ها، دورهمی ها و جشن ای غیر رسمی تر مانند جشن های تولد مورد استفاده قرار بگیرند. در نظر گرفتن این موضوع نوعی احترام به عروس، داماد و مراسمی که تدارک دیده اند، محسوب می شود. از طرفی دیگر در یک پیراهن بلند مجلسی هم کشیده تر دیده می شوی و هم جذاب تر و چشمگیر خواهی بود.

قانون شماره ۳: پیراهن هایی با رنگ های شاد را امتحان کن

از پیراهن های خاکستری، کرمی رنگ و سفید خسته نشده ای؟ به نظرت این رنگ ها برای عروس و ساقدوش هایش مناسب تر نیست؟! به عنوان مهمان یک مراسم عروسی بهتر است به سراغ رنگ های شاد تر بروی مانند قرمز، صورتی، زرد یا آبی. خودت را محدود به رنگ های خنثی نکن و پیراهن هایی به رنگ های گوناگون را هم امتحان کن.

قانون شماره ۴: پیراهن مشکی برای مراسم عروسی اشکالی ندارد

دنیای مدرن تغییرات زیادی را در سنت ها و برخی تابو ها به وجود آورده است که نپوشیدن پیراهن مشکی در مراسم ازدواج نیز یکی از آن ها به شمار می رود. رنگ مشکی برای پیراهن های مجلسی یکی از شکیل ترین و جذاب ترین رنگ ها به شمار می رود که هم تو را کشیده تر و خوش اندام تر نشان می دهد و هم جذابیت شگفت انگیزی به استایلت می بخشد.

نظر تو در مورد این قانون های نانوشته در مورد انتخاب پیراهن های مجلسی که در این مقاله ارائه شد چیست؟ با کدام ها موافق هستی و با کدام ها مخالف؟ تو چه استایلی را برای شرکت در یک مراسم عروسی می پسندی؟ نظرات و تجربیاتت را در این باره با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

جنیفر لارنس نامزدی خود را در لباس عروسی شگفت انگیز جشن گرفت

ترند های اکسسوری و جواهرات عروس در بهار و تابستان ۲۰۱۹

عروسی مجلل نیک جوناس و پریانکا چوپرا در سالی که گذشت