زمان مطالعه : ۳ دقیقه

هفته آخر مرداد هستیم؛ برای تو هم تابستان این سریع گذشت؟! باورت می شود دوباره دارد پاییز می شود و کم کم لازم است لباس های خنک خود را جمع کنی و لباس های گرم را به کمدت برگردانی. در میان این خانه تکانی آخر ماه، همه ما یک فهرست خرید نیز داریم که آیتم هایی که برای شروع فصل جدید به آن نیاز داریم را یادداشت می کنیم تا در اولین فرصت تهیه کنیم. از آن جایی که کم کم فروش محصولات پاییزه فروشگاه ها و برند های مختلف نیز شروع می شود. به تو پیشنهاد می کنم که هر چه زود تر آیتم های مورد نیازت را فهرست کنی تا بتوانی در حراج های اول فصل، این آیتم ها را با قیمت مناسب تری تهیه کنی.
به همین منظور در این مقاله و مقاله بعد در مجموع می خواهم ۱۱ مورد از مهم ترین و پر کاربرد ترین ترند های پاییز ۲۰۱۹ میلادی را با تو در میان بگذارم تا با ملاحظه آن ها راحت تر بتوانی درباره مواردی که قرار است در فهرست خرید پاییز امسال تو جای بگیرند تصمیم بگیری پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

زنجیر های طلایی

یکی از آیتم های چانکی که هم اکنون نیز مورد استفاده بسیاری از خانم های فشنی قرار می گیرد، زنجیر های طلایی هستند که قرار است پاییز بیش تر از پیش آن ها ببینی. می توانی از انواع اکسسوری های زنجیری مانند مدل کارتیه در استایل های پاییزه خود استفاده کنی.

کت های چرمی

کت های چرمی موتور سواری تو هنوز هم بسیار زیبا و جذاب هستند ولی دیگر زمان آن رسیده که استراحتی به آن ها بدهی و جایگزین نوستالژیکش را به کمد لباس هایت راه دهی که در دهه های ۷۰ تا ۹۰ میلادی حسابی روی بورس بود؛ کت های چرمی که در پاییز ۲۰۱۹ دوباره می درخشد.

دامن های پلیسه

دامن های پلیسه حالا حالا ها قصد خالی کردن میدان را ندارند و در پاییز پیش رو هم دوباره همراه ما هستند. این آیتم ترندی و پر کاربرد را تقریباً برای هر آیتم دیگری و با هر سبک استایلی می توانی هماهنگ کنی و بپوشی.

کت های بارانی

روپوش ها و کت های مدل بارانی از جمله ترندی های کلاسیک و نوستالژیکی است که هیچ وقت تکراری نمی شود و همیشه جذابیت خود را دارد. با این که این آیتم هیچ زمان به عنوان یک آیتم ترندی شناخته نشده و نمی شود ولی شیکی و جذابیت آن را نمی توان نادیده گرفت.

کفش های خانمانه پاشنه کوتاه

کفش های خانمانه پاشنه کوتاه ۳ تا ۵ سانتی متری به ویژه با پاشنه های پهن یکی دیگر از آیتم های فوق العاده راحت و جذابی است که در حین سادگی و راحتی حس زنانگی را چاشنی استایل های پاییزه ات خواهد کرد.

نظرت در مورد آیتم های ترندی که در این مقاله برای خرید پاییز ۲۰۱۹ میلادی ارائه شده است، چیست؟ کدام یک از این آیتم ها را برای استایل های پاییزه خود نیاز داری؟ کدام ها را در هم اکنون برای پاییز داری و در استایل هایت استفاده می کنی؟ آیتم مورد علاقه ات در این فهرست چیست و آن را چگونه استایل می کنی؟ فهرست خرید پاییزه تو شامل چه آیتم هایی می شود؟ استایل مورد علاقه تو برای پاییز پیش رو شامل چه مواردی هستند؟ نظرات و تجربیاتت را در این باره با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

از استایل پاییزه مورد علاقه خود عکس بگیر و در صفحه اینستاگرام خود با #منودلیارمد منتشر کن. منودلیار بهترین را به اشتراک می گذارد و جایزه می دهد. فراموش نکن اگر صفحه ات خصوصی است، آن را دایرکت کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

سه آیتم پیشنهادی مدیر خلاقیت برند GANNI برای سال ۲۰۲۰

اولین همکاری برند “اچ اند ام” با یک برند از آفریقای جنوبی

مد های لباس دهه ۸۰ میلادی در بهار و تابستان ۲۰۱۹