زمان مطالعه : ۳ دقیقه

فندی دوست داشتنی و پر طرفدار برای فصل تابستان با جدید ترین ترند اکسسوری اش به اسم “عینک های آرام” آمده است. این مجموعه عینک های فندی که قرار است ترند این تابستان بشود دارای دو مدل اصلی با رنگ های مختلف است. امروز هم می خواهیم راجع به این ترند تابستانی برای روز های گرمی که پیش رو داریم صحبت کنیم و ببینیم که اصلا این مدل عینک ها از کجا می آیند یا چجوری می توانیم با آن ها استایل کنیم. پس در ادامه با من همراه باش تا این ترند هیولایی را بیشتر بشناسیم.

برند عینک آفتابی کره ای با نام هیولای آرام (Gentle Monster) از سال ۲۰۱۱ توسط Hankook Kim در سئول راه اندازی شد. این برند شیشه هایش را دقیقا مانند آثار هنری موجود در موزه انتخاب می کند. در حاضر این برند در یک همکاری با برند فندی در دنیای مدرن امروز یک اثر سورئال ایجاد کرده اند که دقیقا اسم این مجموعه از همکاری این دو برند با هم گرفته شده است و آن را ” Gentle Fendi” نام گذاری کرده اند که در مدل های مختلف ارائه شده است. ویدیوی تبلیغاتی این مجموعه توسط هنرمند روسی انجام شد که دقیقا به عکس های دیجیتالی و خلق یک دنیای رویایی معروف است. یک سری تصاویر عجیب که تلفیقی از مرز بین مجسمه سازی، معماری و هنر بود که به خوبی در ویدیو هم نمایان شد. این عینک های بی نظیر که تلفیقی از هنر و صنعت هستند در فروشگاه های اختصاصی برند فندی و جنتل مانستر عرضه می شود که می تواند برای تابستان در استایل هایت از آن استفاده کنی.

شیشه رنگی و فرم این عینک ها به گونه ای است که به خوبی می تواند تحرک، جنب و جوش تابستان را در استایلت به وجود بیاورد. یک استایل شاد که برگرفته از یک همکاری مشترک و هنرمندانه است.

این مجموعه ترکیبی از fendi بسیار ماندگار است و با استفاده از المان های زیبایی شناختی برند Gentle Monster در دو مدل طراحی و ارائه شده است. مدل شماره ۱ آن به شکل همان ترند عینک های باریک است که خود برند جنتل مانستر هم آن ها را داشت. معروف رتین رنگ تابستانی آن هم همان عینک با لنز صورتی و برچسب برند فندی است که در گوشه های باریک لنز حک شده اند. همین مدل عینک در رنگ های دیگر نیز ارئه شد مثلا همان عینک تمام مشکی که روی لنز باریک آن با رنگ زرد طلایی برند FENDI را می بینیم. این عینک کلاسیک نه تنها برای ترند این تابستان بلکه برای استایل های رسمی پاییز و زمستان هم مناسب است و می تواند استایل های بسیار جوان و منحصر به فرد را برایت بسازد. این مدل شماره ۱ یک رنگ جذاب و بی نظیر دیگر از ترکیب آبی نارنجی دارد که یک ترکیب مدرن را به وجود آورده است.

حالا می رسیم به عینک شماره ۲ که در واقع مدل جدید و مدرن شده عینک های خلبانی معروف هستند که این بار با شیشه های رنگی و ملایم و یک پل اتصالی رنگی آن را از مدل های کلاسیکش متمایز می کند. ترکیب این رنگ های جدید با همان شیشه های مات مخصوص فندی به هر مدل صورتی می آید و با هر استایلی جذاب می شود. خصوصا رنگ مشکی یا خاکستری کلاسیک که با یک اتصال زرد رنگ هر دو شیشه را به هم متصل کرده است. این عینک های جدید فندی تنوع رنگی های بسیار خوبی دارد که با هر رنگ پوستی ست می شود و تو هم می توانی آن را برای خودت انتخاب کنی.