زمان مطالعه : ۳ دقیقه

در مقاله پیش در مورد بهترین عطر های مناسب روز های بهاری با هم صحبت کردیم؛ در این مقاله در ادامه می خواهم پنج عطری را به تو معرفی کنم که برای شب های بهاری مناسب هستند. بیش تر افراد عطر هایی با رایحه گل را ویژه بهار می دانند از طرف دیگر برخی رایحه های ملایم و خنک را مناسب روز و رایحه های گرم و تند را مختص شب می دانند نظر تو در مورد مناسب ترین عطر برای شب های بهاری چیست؟ تو هم از دو رایحه مختلف در شب و روز استفاده می کنی یا هر فصل یک رایحه جدید را متناسب با آن فصل انتخاب می کنی یا رایحه منحصر به فرد خودت را داری و ترجیح می دهی همیشه از همان عطر به عنوان امضاء خودت بهره ببری؟ فرقی نمی کند جزو کدام دسته باشی پنج عطر و رایحه ای که ادامه می خواهم به تو معرفی کنم می تواند برایت جالب باشد پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

عطر Ambre Nuit برند Christian Dior

در طول Beauty Dinner برند دیور در هفته مد پاریس رایحه ای بیش از همه به مشام همگان می رسید، رایحه ای شگفت انگیز بود که از رایحه گل رز و عنبر به صورت کاملاً استادانه توسط طراحان این برند طراحی و تولید شده و عطر Ambre Nuit نامیده می شود.

عطر Omnia Pink Sapphire برند Bvlgari

عطر Omnia Pink Sapphire برند Bvlgari یکی از مناسب ترین عطر ها برای تو هستند که می خواهی رایحه و عطر منحصر به فرد خودت را داشته باشی. از طرف دیگر رایحه گل های ملایم این عطر آن را برای استفاده در شب هم عالی می کند.

عطر Guilty برند Gucci

عطر Guilty برند گوچی هر کسی را با رایحه جادویی و شگفت انگیز خود افسون می کند رایحه گرم و دلنشین عنبر با امضاء منحصر به فرد طراحان هنرمند این برند ایتالیایی که یکی از مناسب ترین گزینه ها برای شب های بهاری به حساب می آید.

عطر Eleventh Hour برند Byredo

اگر از طرفداران عطر Gypsy Water برند Byredo هستی. وقت آن رسیده به سراغ عطر جدید این برند یعنی Eleventh hour بروی: ترکیبی شگفت انگیز از رایحه جنگلی، فلفلی شیرین که به لطف فلفل سیچوان، ترنج و انجیر وحشی ممکن شده است.

عطر Chance برند Chanel

Chanel no.5 یکی از خاطره انگیز ترین و زیباترین عطر ها هم از نظر رایحه و هم طراحی هنرمندانه شیشه بود. با گذشت زمان عطر Chance by Chanel با رایحه بی نظیر گرم و تند خود به لطف فلفل صورتی و وانیل جایگزین Chanel no.5 مشهور شد.

تو کدام یک از این عطر ها را برای شب های بهاری می پسندی؟ نظراتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

کرولینا هررا با رایحه ای دیگر از خانواده GOOD GIRL می آید

JO MALONE عطر هایی با سنگ ماه تولد را روانه بازار کرد

چه برندهایی بهترین عطرهای پاییزی را دارند