زمان مطالعه : ۳ دقیقه

مطمئنم که بهتر از من می دانی انتخاب طرح پوست حیوانات برای استایل کردن، چقدر جذاب است چه تأثیر فوق العاده ای در زیبایی و جلوه بیشتر تو دارد. استفاده از طرح پوست حیوانات منحصر به موقعیت خاصی نیست. می توانی در استایل خیابانی، دورهمی های دوستانه یا قرارهای کاری از این طرح های زیبا استفاده کنی. این طرح های جذاب که ترند ویژه سال ۲۰۱۹ هستند، در استایل تابستانی هم نقش ویژه ای دارند. دوست داری بدانی چطور می توانی با طرح پوست حیوانات، استایل تابستانی ات را از این رو به آن رو کنی؟

یک دامن میدی با طرح پلنگی، انتخاب فوق العاده ای برای تابستان است. بهتر است این دامن زیبا را با آیتم های ساده مثل بلوز، شومیز و روپوش مشکی به تن کنی که تمام جذابیت استایل تو در این دامن طرح دار خلاصه شود. این استایل با صندل تابستانی مشکی بی نظیر خواهد بود. 

طرح پوست ماری از بهترین ترندهای طرح پوست حیوانات امسال است و آنقدر جذاب است که استفاده از آن در ساده ترین و کوچک ترین آیتم ها هم استایل تو را از این رو به آن رو خواهد کرد. اگر طرفدار استایل ساده هستی و دوست نداری از این طرح جلوه گر در آیتم های بزرگ استفاده کنی، می توانی به سراغ کیف با طرح پوست ماری بروی و سایر آیتم ها را مینیمال تر انتخاب کنی. 

تو برای فصل تابستان به صندل تابستانی نیاز داری و چه بهتر که این صندل با طرح پوست حیوانات تزئین شده باشد. می توانی از یک صندل تخت با طرح پلنگی برای تکمیل استایل زیبا و تابستانی ات استفاده کنی و بدرخشی. 

همانطور که می دانی پیراهن های حریر بلند و اورسایز ترند شده اند و هیچ چیز مثل این آیتم های جذاب، استایل تابستانی را جذاب نمی کند. از یک پیراهن حریر با طرح پلنگی استفاده کن. البته که می توانی از هر طرح پوست حیوانات که دوست داری استفاده کنی اما به نظر می رسد که طرح پلنگی، هنوز با اختلاف در صدر جدول طرح های پر طرفدار قرار دارد! 

شومیز حریر برای استایل کردن با شلوار یا دامن مدادی فوق العاده زیباست و این آیتم برای انواع موقعیت ها مناسب است. یک شومیز حریر با طرح پوست ماری همان چیزی است که استایل تو با شلوار را متفاوت می کند. بهتر است برای این مدل شومیزها به سراغ شلوار جین اسکینی مشکی بروی و با کفش پاشنه دار، بیش از پیش بدرخشی. 

درست است که بوت و نیم بوت را بیشتر برای فصل های سرد سال می شناسیم، اما گاهی می توانی در موقعیت های خاص از نیم بوت های جذاب استفاده کنی و بیشتر بدرخشی. یک نیم بوت پوست ماری همان چیزی است که استایل سر تا پا مشکی تو را درخشان می کند و برای مهمانی ها فوق العاده است. 

اگر طرفدار طرح پوست حیوانات هستی، جرأت داشته باش و از آیتم های بزرگ برای استایل کردن استفاده کن. انواع مانتو و روپوش برای استایل خیابانی با طرح های پلنگی، زرافه ای، گورخری و پوست ماری وجود دارند و ترکیب آن ها با شلوار و دامن زیبا به نظر می رسد. می توانی این مدل مانتوها را مثل پیراهن در نظر بگیری و برای استایل کردن به جای شلوار، لگ و جوراب شلواری بپوشی.

شومیز مدل دار را که فراموش نکرده ای؟ ترکیب این شومیزهای مدل دار که یکی از جذاب ترین ترندهای امسال هستند با طرح پوست حیوانات، فوق العاده جذاب است و استایل تو را چند سر و گردن بالاتر می برد. 

طرح پوست حیوانات مورد علاقه تو چیست؟ دوست داری از چه آیتم هایی با این طرح های فوق العاده در استایل تابستانی استفاده کنی؟

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

با ۵ ترند طرح تابستان ۲۰۱۹ آشنا شویم

طرح تای دای از محبوب ترین ترندهای تابستان ۲۰۱۹

ترکیب طرح ها در استایل خیابانی ۲۰۱۹