زمان مطالعه : ۴ دقیقه

فروردین

اشتباه جزئی از زندگی است؛ پس هیچ دلیلی ندارد که از اشتباهات گذشته فرار کنی. خطاها و اشتباهاتی که مرتکب می شویم، ما را برای قدم های پیش رو آماده تر می کند. امروز را با دوستان سپری خواهی کرد اما اهداف و برنامه‌های آینده ات را با کسی در میان نگذار و با آرامش و در سکوت، طبق برنامه ریزی، مطمئن قدم بردار.

اردیبهشت

برای اتفاقات جدید آماده شو و آن ها را با آغوش باز بپذیر. مسیری ناشناخته، با تجربیاتی کاملا جدید در انتظار توست؛ پس شجاع باش و در مسیر جدید قدم بردار. امروز روز پرمشغله ای خواهد بود و در طول روز اطلاعات بسیار مفیدی کسب خواهی نمود. از دیدار فردی بسیار خوشحال خواهی شد و از او اخبار مهم و یا هدیه ای خاص دریافت خواهی کرد.

خرداد

به ارزش دوستی ها واقف هستی و همیشه به ارتباطات دوستانه ات بسیار اهمیت می‌دهی. اخیرا تمام انرژی و زمان خود را به کار اختصاص داده ای؛ سعی کن همانند گذشته، زمان بیشتری را با دوستان سپری کنی. رویاپردازی و قدرت تخیل تو به اوج می‌رسد اما سعی کن تصمیم گیری های امروز بر مبنای منطق باشد تا احساس.

تیر

زمان زیادی را وقف حل معمایی کرده‌ای که در واقع اهمیت زیادی ندارد. برای تغییرات در زندگی نیاز به پول و قدرت نداری، تنها کافی است که بخواهی تغییر کنی. نتیجه زحماتت را به مرور خواهی دید و به خودت افتخار خواهی کرد. به یک رویداد اجتماعی مهم دعوت می شوی، افراد از همراهی تو لذت می‌برند و شور و شوقی وصف نشدنی‌ را تجربه خواهی کرد.

مرداد

بعد از خوشگذرانی های اخیر، اکنون زمان برنامه ریزی و جدیت در کار است. در حال حاضر انرژی و روحیه کافی برای ساماندهی برنامه های روزانه را نداری اما به مرور شرایط به حالت اولیه برمی‌گردد. سوء تفاهمی در خانه، تو را سردرگم خواهد کرد اما طبق معمول با بینش و ذکاوت خود، شرایط را کنترل خواهی نمود. به پروژه جدیدی فکر می‌کنی که برای حرفه فعلی ات نیز مفید است و فرصت های جدیدی را برایت مهیا می کند.

شهریور

سریع تصمیم گیری نکن؛ صبر داشته باش و رابطه ای را که روزی برایت بسیار مهم بوده به راحتی کنار نگذار. به او فرصت دوباره بده و مطمئن باش که این رابطه ارزش گذشت را دارد. با فردی آشنا خواهی شد که در حرفه ای نزدیک یا شبیه به تو فعالیت می کند؛ با او بسیار احساس نزدیکی خواهی کرد و برای پروژه های جالبی در آینده برنامه ریزی خواهی نمود.

مهر

اکثر نگرانی های ما به حقیقت نمی‌پیوندند؛ پس اضطراب و نگرانی را کنار بگذار و به قدرت درونی خودت ایمان داشته باش. تو لیاقت بهترین ها را داری؛ پس به جای نگرانی، برخیز و امید داشته باش. تو فرد فعال و در عین حال فروتنی هستی و اگر اطرافیان بر خلاف میل تو عمل می کنند، تو نحوه صحیح برخورد و ارتباط با آن ها می‌دانی. امروز از این قابلیت در محیط کار نیز بهره ببر.

آبان

رابطه جدیدی را آغاز کرده ای که برداشت و قضاوت فرد مورد نظر از تو، برایت بسیار اهمیت دارد؛ به همین دلیل به ظاهرت بیشتر از سلامت بدنت اهمیت می‌دهی. همیشه از درگیری و مشاجره دوری می کنی؛ اما از بحث و جدالی که پیش آمده در جهت شناخت بهتر یکدیگر بهره ببر. سرگرم معاشرت‌های دوستانه خواهی بود و با روابط اجتماعی قوی محیط آرامی را برای اطرافیانت مهیا خواهی نمود.

آذر

عدم موفقیت، تو را از ادامه فعالیت بازداشته و برنامه ریزی تو را به تعویق انداخته، اما افسوس گذشته را نخور؛ سختی ها پایان یافته و امروز بهترین فرصت برای آغاز دوباره است. تو قدرت ایجاد تغییرات بزرگ را داری. امروز در بهترین وضعیت سلامت قرار داری. زمانی را به دوستان و خانواده اختصاص بده؛ حضور تو برای همه لذت‌بخش خواهد بود.

دی

در حال حاضر، روابط عاطفی برای تو در اولیت قرار دارد. اتفاقات مثبت و امیدوارکننده ای در شرف وقوع است؛ پس نگذار تا منطق بیش از حد، این حس خوب را خدشه دار کند. مسائل مربوط به عشق و ازدواج به خوبی پیش خواهد رفت و به شدت حمایت فرد مورد نظر را احساس خواهی نمود. مراقب باش تا نظرات و خواسته هایت را شفاف بیان کنی تا منجر به سوءتفاهم نشود.

بهمن

نگران مشکلات مالی نباش. نفس عمیق بکش و مطمئن باش علاوه بر بهبود شرایط مالی، اتفاقات هیجان‌انگیزی در انتظار توست. امروز در ارتباط بین تو و یکی از اعضای خانواده کمی مشکل به وجود خواهد آمد؛ اما با درک متقابل، به او اجازه بده تا افکارش را به راحتی با تو در میان بگذارد. برای شریک زندگی ات وقت بگذار و او را به شام دعوت کن.

اسفند

از تغییرات پیش آمده نترس. از استعدادهایت استفاده کن، از دیگران کمک بگیر و از دنبال کردن اهدافت لذت ببر. امروز یک تماس تلفنی یا پیغام هیجان انگیز از یک دوست دریافت خواهی کرد. خلاقیت تو به اوج رسیده؛ از این فرصت در زمینه های مختلف مثل نقاشی، موسیقی و یا نوشتن استفاده کن.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

طالع بینی چینی

طالع بینی ماه مهر