زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

کاری که طی چند روز گذشته آغاز کرده بودی، امروز دچار تغییرات شگفت‌انگیزی خواهد شد. از این تغییرات هراسی نداشته باش زیرا در نهایت به نفع تو خواهند بود.

گاو

گاو

بیش از حد نگران عکس العمل دیگران هستی، اما بهتر است به جای سبک و سنگین کردن کلمات، آن ها را صادقانه بیان کنی. مطمئن باش که اطرافیانت به حرف تو اهمیت می دهند.

ببر

ببر

موضوعی ناراحت کننده، در مسیر زندگی ات کمی اختلال ایجاد خواهد کرد، اما اجازه نده تا این موضوع تو را ناامید کند. به طور معجزه آسایی این مشکل برطرف خواهد شد.

خرگوش

خرگوش

برای رسیدن به هدف خود بیش از حد عجله داری. این موضوع باعث شده تا بیش از حد استرس داشته باشی و از برنامه ریزی ایده آل خود عقب بیفتی. به فکر ایجاد تغییرات اساسی باش.

اژدها

اژدها

امروز اصلا زمان مناسبی برای برنامه‌ریزی کردن نیست. بهتر است کمی درباره اهداف و برنامه هایت با دیگران مشورت کنی و خودت به تنهایی درباره این موضوع تصمیم گیری نکنی.

مار

مار

مشغله های فکری تو متاسفانه روز به روز افزایش می یابد. تنها راهکار برای کاهش این استرس ها، صحبت کردن در مورد ترس ها و نگرانی هایت و مشورت با دیگران است.

اسب

اسب

درباره روزهای دشواری که در پیش رو داری کمی احساس نگران می کنی. به دنبال ترقی و پیشرفت هستی اما از آینده نیز هراس داری. با صبر و حوصله به نتیجه دلخواه خواهی رسید.

قوچ

قوچ

ممکن است امروز موضوعی آنقدر تو را ناراحت کند که مانع از انجام برنامه‌هایت شود. شرایط کمی برایت پیچیده‌تر خواهد شد، اما با تمرکز بر کارهایت، حتما قادری این وضعیت را کنترل کنی.

میمون

میمون

سعی کن تا افکار منفی را از ذهنت دور کنی. این موضوع باعث شده تا به هیچ وجه نسبت به خودت و توانایی هایت اطمینان نداشته باشی و در کارهایت پیشرفت نکنی.

خروس

خروس

در بحث و گفتگوی امروز حتما واکنش‌ها و صحبت هایت را کنترل کن تا پشیمان نشوی. تو قادر نیستی نظر و عقیده اطرافیانت را تغییر دهی پس به افکار آن ها احترام بگذار.

سگ

سگ

زمان آن فرا رسیده تا افکارت را به واقعیت تبدیل کنی. بر روی اهدافت تمرکز کن و مطمئن باش که با اطمینان به خودت و توانایی هایت، به زودی به نتیجه دلخواه خواهی رسید.

خوک

خوک

امروز کارهای زیادی برای انجام دادن در خانه خواهی داشت. این موضوع باعث می شود تا برخلاف میل باطنی‌ات تمام روز را به تنهایی سپری کنی و زمانی برای تفریح نداشته باشی.