زمان مطالعه : ۳ دقیقه
موش

موش

برای تفریح کردن زمان زیاد است و بهتر است زمانت را به تعادل بهتری برسانی. ورزش را هم جزو برنامه ات قرار بده. این روز های تناسب اندام برایت درگیری ذهنی ایجاد کرده که بهتر است هر چه زودتر خودت را با آن عجین کنی.

گاو

گاو

مشورت خواستن از دوستانت می تواند به حل بسیاری از مشکلات کمک کند. در روابط عاطفی تلاش های فرد مقابل را به وضوح می توان دید پس قدر دان باش و برای مسائل کوچک آرامشتان را بر هم نزن.

ببر

ببر

از قبول کردن مسئولیت هایی که در آن ها تخصص نداری بپرهیز. برای داشتن یک رابطه خوب خودت هم باید تلاش کنی. اتفاقات خوبی برای تحقق پروژه های مختلف در راه است که بسیار می تواند باعث خرسندی تو شود.

خرگوش

خرگوش

این روز ها شانس خوبی در محیط کار با تو خواهد بود. به مدارج بالایی می رسی و خودت را در مرتبه هایی که آرزویش را داشته ای می بینی. این روز ها کمی به سلامتی و رژیم غذایی ات اهمیت بیشتری بده و ورزش را در برنامه ات بگنجان.

اژدها

اژدها

امروز زندگی به تو ارزش شادی های کوچک را بار دیگر یادآور می شود. لذت نوش جان کردن خوراکی که خیلی دوست داری چقدر می تواند تو را سرحال بیاورد یا قدم زدن روی چمن های تازه باران خورده.

مار

مار

امروز سعی کن نوع نگاه ات به مسائل را تغییر دهی. این بهتر راه برای مقابله با چالش هایی است که پیش رویت قرار دارند. آن ها ضعیف نمی شوند این تو هستی که قدرتمند تر می شوی.

اسب

اسب

امروز بالاخره راه حل فوق العاده ای برای مشکلی پیدا می کنی که مدت نسبتا طولانی است که فکر و ذهن تو را به خود مشغول کرده است. امروز یک شروع جدید در زندگی ات خواهد بود.

قوچ

قوچ

وقتی به هر سهراب سپهری گوش دهی و چشم هایت را بشوی و جور دیگری به همه چیز نگاه کنی. متوجه می شوی زندگی آن قدر که تا الان فکر می کردی سخت و دشوار نیست و تازه چقدر می تواند زیبا باشد.

میمون

میمون

بهترین کار این است که این روزها طبق برنامه پیش بروی و اوضاع را سریع تر کنترل نکنی. وقت اضافه ای که بعد از اتمام این کار نصیب تو می شود، هیچ نتیجه ای به جز بیکاری ندارد. بهتر است به بازده و نتیجه بیشتر فکر کنی تا اتمام آن.

خروس

خروس

زورگویی و قلدری با روحیه تو مناسب نیست چون باعث می شود بسیاری از افراد دوست داشتتی زندگی ات را از دست بدهی. به جای این که خودرأی باشی، کمی مردم داری کن و در مواقع لازم، از خواسته های خودت کوتاه بیا تا شرایط را آرام کنی.

سگ

سگ

کسی از تو انتظار ندارد که در مسیر زندگی به موفقیت های عجیب و غریب دست پیدا کنی، تنها کافی است روند زندگی ات را با آرامش پیش ببری و برای رسیدن به اهداف ساده ای که داری تلاش کنی. در این راه کم نگذار و سعی کن با چالش ها رو به رو شوی.

خوک

خوک

به دنیا اعتماد کن و بدان که پس از هر سختی، راه آسان می شود. زندگی روزهای شادی را برای تو کنار گذاشته است که خواهی دید چطور رونمایان می کنند. می توانی اوضاع روحی ات را کنترل کنی، تنها کافی است کمی اعتماد به نفس داشته باشی.