زمان مطالعه : ۴ دقیقه
موش

موش

امروز ممکن است اختلال و عدم هماهنگی در کارها و وظایفت تو را کمی ناامید کند، اما نگران نباش زیرا با تغییر دادن روند همیشگی و ایجاد تغییرات لازم، قادری نتیجه مثبتی بگیری.

گاو

گاو

اگر اخیرا احساس می کنی توانایی‌هایت کاهش یافته و بازخورد همیشگی را نداری، از دیگران درخواست کمک کن.  مطمئن باش آن ها به درخواست تو اهمیت می دهند.

ببر

ببر

احساس می کنی مدتی است که از لحاظ پیشرفت، در مسیر یکنواخت و ثابتی قرار گرفته ای، اما این نکته را فراموش نکن که هر کاری پستی و بلندی دارد، پس صبور باش.

خرگوش

خرگوش

برای رسیدن به اهداف خود کمی بی‌انگیزه شده ای اما به هیچ وجه توقعات خود را پایین نیاور؛ بلکه در عوض به دنبال راهکار مناسب و ایده‌های جدید باش.

اژدها

اژدها

امروز ممکن است آشکار شدن حقیقت، به شدت تو را ناراحت و عصبانی کند. اما مطمئن باش که این موضوع در روند تصمیم گیری و جهت دهی به زندگی ات بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

مار

مار

احساس می‌کنی روند زندگی ات بیش از پیش پیچیده شده و قادر نیستی به شرایط ایده آل خود برسی. کمی نگرش خود را تغییر داده و افکار منفی را از ذهت دور کن.

اسب

اسب

ممکن است امروز کمی خسته و بی‌حوصله باشی. زمانی از روز را با یکی از دوستان خود سپری خواهی کرد، اما به هیچ وجه مسائل شخصی خود را با او در میان نگذار.

قوچ

قوچ

در نظر داشتی امروز را کاملا استراحت کنی اما متاسفانه مجبور هستی کارهای ناتمام گذشته را تمام کنی. آرامش خود را حفظ کن و با خونسردی کارهایت را انجام بده.

میمون

میمون

امروز زمان خوبی برای صحبت در مورد موضوعی که مدت ها است ذهنت را درگیر کرده، نیست. بهتر است تا چند روز دیگر نیز صبر کنی و در زمان مناسب‌تری درباره این موضوع صحبت کنی.

خروس

خروس

مدتی است که در کارهایت کمی وقفه ایجاد شده و از این بابت کمی نگران هستی، اما این موضوع باعث شده تا دیدگاه تو نسبت به زندگی تغییر کرده و تصمیمات جدی تری بگیری.

سگ

سگ

کمی احساس خستگی می کنی، تمرکز لازم را نداری و نمی‌دانی باید چه کاری را انجام دهی. بهتر است کارهایت را اولویت بندی کنی تا در آرامش، به مرور کارها را انجام دهی.

خوک

خوک

تصمیمات جدید و تازه ای گرفته ای که هیچ کس از آن ها اطلاع ندارد. بهتر است کمی صبر کنی و در زمان مناسب‌تری دیدگاه و اهداف جدید خود را به دیگران اعلام کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

تجربیاتِ افرادی که دو فرزند دارند

پیام های بدنت را جدی بگیر