زمان مطالعه : ۴ دقیقه
موش

موش

برای کسب درآمد مالی خود ایده هایی در سر داری که بهتر است هرچه سریعتر آنها را عملی کنی. تا وقتی به آنچه که می خواهی نرسیده ای دست از تلاش برندار.

گاو

گاو

فرصت خوبی برای تو فراهم می شود تا تواناییهایت را به رئیست ثابت کنی و این امر افزایش رتبه یا حقوق را برای تو در پی خواهد داشت. نگران رابطه عاطفی خود هستی، اما موضوع خاصی نیست.

ببر

ببر

به فکر پیدا کردن شغلی مناسب هستی و امروز زمان مناسبی برای این کار است. اتفاقات هیجان انگیزی پیش روی تو قرار دارد و نباید امید خود را نسبت به آینده از دست بدهی.

خرگوش

خرگوش

به ندای درون خود بیشتر گوش بده تا بتوانی راه حل مناسب را پیدا کنی. روزهای پیش رو اگرچه برای تو سخت است، اما سرشار از درس های بزرگ خواهد بود.

اژدها

اژدها

زمان خوبی است تا دوباره ورزش و فعالیت های جسمی را جدی بگیری و در برنامه روزانه خود بگنجانی. استرس زیادی را متحمل شده ای، در نتیجه به سلامت روح و جسم خود بیشتر اهمیت بده.

مار

مار

امروز حس خوبی نسبت به خودت داری و بسیار پرانرژی هستی. در نتیجه زمان خوبی برای برنامه ریزی و شروع یک هدف بزرگ است. فرصت خوبی برای شروع رابطه عاطفی پیش می آید.

اسب

اسب

زمان خوبی برای انجام کارها یا شروع پرژه هایی که نیاز به رسیک بالایی دارند نیست. دست نگهدار و صبور باش. دیدگاه خود را نسبت به اطرافت تغییر بده.

قوچ

قوچ

حس می کنی برای پیشرفت باید مهارت جدیدی را یاد بگیری. در نتیجه تردید نداشته باش و هرچه سریعتر اقدامات لازم را انجام بده. طی یک تماس تلفنی خبر خوبی خواهی شنید.

میمون

میمون

وضعیت مالی تو رو به بهبود خواهد بود و نباید از این بابت نگران باشی. روابط اجتماعی خود را افزایش بده و با دوستانت بیشتر معاشرت کن تا تنوع را در زندگیت ایجاد کنی.

خروس

خروس

اجازه نده حرف های دیگران مانع انجام ایده هایت شود. در راهی که پیش رو داری مصمم باش و به توانایی های درونی خود اعتقاد داشته باش. روزهای خوبی در راه است.

سگ

سگ

دو فرصت فوق العاده پیش روی تو قرار دارد و نمی دانی کدامیک به نفع تو است. عجله نکن و از مشورت اطرافیانت غافل نشو، زیرا هرکدام از آنها به شکلی آینده تو را تغییر می دهند.

خوک

خوک

در انجام کاری به دلیل وجود موانع بسیار، دچار ناامیدی شده ای. به خودت زمان بده و سریع تصمیم نگیر. می توانی از همکارانت نیز کمک بخواهی تا سریعتر به موفقیت برسی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

تجربیاتِ افرادی که دو فرزند دارند

پیام های بدنت را جدی بگیر

منطق یا احساس؟