زمان مطالعه : ۴ دقیقه
موش

موش

پس از مدت ها رکود در کارها و روند زندگی ات، بالاخره خلاقیت تو به اوج رسیده است. از این فرصت برای برنامه‌ریزی آینده استفاده کن و مطمئن باش اتفاقات هیجان انگیزی در انتظار تو است.

گاو

گاو

به هیچ وجه از کمک و یاری رساندن به دوستان و نزدیکانت دریغ نکن. تو فرد دلسوزی هستی پس حتما فعالیت های خیرخواهانه را نیز به برنامه هایت اضافه کن.

ببر

ببر

مطمئن باش که هیچ  چیز در زندگی بدون دلیل نیست. از مشکلات و موانعی که بر سر راهت قرار گرفته هراسی نداشته باش و با صبر و شکیبایی آن ها را برطرف کن.

خرگوش

خرگوش

امروز زور سختی در پیش خواهی داشت و برای اثبات توانایی‌ها و استعدادهایت تلاش زیادی خواهی کرد. در پایان روز از نتیجه کارهایت بسیار راضی و خوشحال خواهی بود.

اژدها

اژدها

از اینکه باعث ناراحتی و نارضایتی دیگران شده ای، بسیار عصبانی هستی. فراموش نکن که همیشه قادر نیستی هه را راضی نگه داری؛ پس خودت را سرزنش نکن.

مار

مار

برای رسیدن به اهداف و خواسته هایت استعداد و توانایی لازم را داری. فراموش نکن تا در این راه، مغرور نشوی. دیگران را نیز در نظر بگیر و به عقاید آن ها هم توجه کن.

اسب

اسب

از اینکه در برنامه روزانه ات کمی وقفه ایجاد شده به شدت نگران هستی. از یک دوست درخواست کمک خواهی کرد که خوشبختانه با حضور او، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

قوچ

قوچ

مایل هستی فعالیت های جدیدی را آغاز کنی. در نظر داشته باش تا درباره این موضوع فعلا با کسی صحبت نکنی و در آرامش کامل درباره این فعالیت تحقیق کن.

میمون

میمون

با وجود کارهای ناتمام زیادی که داری، روز خود را با دوستان سپری خواهی کرد. در پایان روز از این بی مسئولیتی احساس خوشایندی نخواهی داشت اما جای نگرانی نیست.

خروس

خروس

مشکلات مالی به شدت تو را نگران کرده و نسبت به آینده شغلی خود بسیار ناامید هستی. در شرایط کنونی باید صبر داشته باشی و با مشورت دیگران بهترین راهکار را انتخاب کنی.

سگ

سگ

شرایط بسیار سختی را پشت سر گذاشته ای. تصمیم گیری های اخیر تو بسیار قابل تحسین است. امروز به همین دلیل مورد توجه و تشویق اطرافیانت قرار خواهی گرفت.

خوک

خوک

اجازه نده تا عدم اعتماد به نفس، باعث به تعویق انداختن اهداف و خواسته‌هایت شود. به خودت و توانایی‌هایت اطمینان داشته باش و از آینده و اتفاقات پیش رو هیچ هراسی نداشته باش.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

تجربیاتِ افرادی که دو فرزند دارند

پیام های بدنت را جدی بگیر