زمان مطالعه : ۴ دقیقه
موش

موش

این روز ها ممکن است کمی اوضاع مالی ات بهم ریخته باشد اما به زودی همه چیز روی روال می افتد. باید بدانی که ستاره اقبال بدون خواست خودت هرگز نمی درخشد پس نشانه ها را ببین و فرصت ها را دریاب.

گاو

گاو

امروز خودت را برای یک سفر طولانی مدت در زندگی آماده می کنی که در مسیر آن تجربه های با ارزشی به دست خواهی آورد. اطرافیان بیش از آن چیزی که انتظار داری تو را دوست دارند پس قدردان محبت هایشان باش.

ببر

ببر

امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به آرامش فکری و ورزش ذهنی داری. با انجام مدیتیشن های مختلف یا رفتن به جلسات مشاوره با یک متخصص، می توانی تنش های ذهنی را کم کنی و شاهد بازدهی بیشتری باشی.

خرگوش

خرگوش

گاهی نشانه هایی سر راهت قرار می گیرند که تو را شگفت زده می کنند. پشت تمامی آن ها دلیلی نهفته است پس به سادگی از آن ها عبور نکن. حضور هر فرد در زندگی نیز دلیلی دارد که شاید بعد از گذشت چند سال متوجه آن بشوی.

اژدها

اژدها

امروز روز سپاسگزاری برای تو اژدهای عزیز است. امروز بابت کوچک ترین لطف ها و دستاورد هایی که به دست می آوری از خداوند تشکر کن. بدبینی را کنار بگذار و سعی کن به جنبه های مثبت اتفاقاتی که در اطرافت رخ می دهد توجه کنی.

مار

مار

امروز زندگی عاشقانه تو دچار تغییراتی می شود؛ تغییراتی که ممکن است در ابتدا ترسناک به نظر برسد ولی با کمی دقت می توانی به شگفت انگیزی آن پی ببری. هر چیزی در این دنیا نیاز به تغییر دارد پس به جای نگرانی با امید به استقبالش برو.

اسب

اسب

فکر نمی کنی برای داشتن انرژی برای رسیدن به هدف ها و برنامه های فشرده ای که برای خودت در نظر گرفته ای به تفریح و خوشگذرانی نیاز داری؟ امروز در بین برنامه هایت زمانی را برای خودت کنار بگذار و کاری را انجام بده که از انجام آن واقعاً لذت می بری.

قوچ

قوچ

آخرین باری که در کنار خانواده ات نشستی و با آن ها صحبت کرده ای کی بوده است؟ امروز سعی کن زمانی را به گفتگو با پدر و مادر و گوش دادن به صحبت ها و درد دل های آن ها اختصاص بده درست همان گونه که آن ها سال ها پیش برای تو این کار را کرده اند.

میمون

میمون

در زندگی تو اتفاقات تازه ای رخ داده که در ذهنت تجسم کرده بودی، اما انتظار وقوعشان را به این شکل و سرعت نداشتی. این موضوع باعث نگرانی تو شده چون روند کار طی نشده است. همه این مسائل نشانه هایی برای تو هستند که خودت را برای شرایط مختلف آماده کنی و قدرت تصمیم گیری در لحظه ات را افزایش دهی. اجازه بده بازی انجام شود. 

خروس

خروس

تو به سادگی می توانی خوبی و بدی چیزها را تشخیص دهی؛ اما گاهی خودت را گول می زنی و برای رد این موضوع، تلاش می کنی به مسائل از زاویه ای دیگر نگاه کنی. این کار به صلاح تو نیست؛ بهتر است واقعبین باشی و حس درونی خودت را نادیده نگیری. 

سگ

سگ

تو آنقدر خوب و زلالی که همه چیز را خوب می بینی و همیشه اطرافیانت را بر اساس خوبی هایشان قضاوت می کنی. بهتر است کمی واقع بین تر باشی و جوانب مختلف افراد را بسنجی. البته این موضوع به معنای بدبینی نیست؛ اما خوش بینی بیش از حد به تو ضرر می رساند. 

خوک

خوک

امروز یک برنامه هیجان انگیز و جالب در انتظار توست که مدت ها نقشه آن را در سر داشته ای. از بابت نتیجه کار نگران نباش و خودت را به دست سرنوشت بسپار. تو به حد کافی برای این موضوع برنامه ریخته ای و حالا وقت آن است که با خیال راحت، ثمره اش را بچشی.