زمان مطالعه : ۴ دقیقه
موش

موش

حواست را معطوف کاری بکن که اولویت بیشتری برایت دارد. شلوغ کردن زندگی چیزی جز بی نظمی را به همراه ندارد. باید بپذیری که هر اتفاقی در زمان معین آن رخ می دهد پس عجله نکن.

گاو

گاو

برای برنامه های اخیری که در ذهنت آن ها را چیده ای فرصت خوبی پیدا شده اما باید آن ها را به نوبت انجام بدهی و یکدفعه همه را با هم شروع نکن. گاهی یک استراحت کوتاه بازدهی دو برابر دارد.

ببر

ببر

امروز در جایگاهی قرار گرفته ای که از حد انتظارت هم بیشتر است. خدا را به خاطر این قضیه شاکر باش و تلاش خودت را تحسین. انرژی زیادی به سراغت می آید که باید آن طور که می خواهی از آن استفاده کنی تا لذت ببری.

خرگوش

خرگوش

روز های سردی و سکون در حال پایان یافتن است و موج جدیدی از انرژی ها به سمت تو می آیند. با ذهن باز روی خواسته قلبی ات تمرکز کن تا راه رسیدن به آن هم برایت باز شود.

اژدها

اژدها

امروز باید فوق العاده سریع باشی در ۲۴ ساعت پیش رو کلی کار است که باید انجام شوند. کار ها را الویت بندی کن، غیر ضروری ها را حذف و برای انجام برخی دیگر از نزدیکانت کمک بگیر. با الویت بندی و سرعت می توانی امروز را با موفقیت به پایان برسانی.

مار

مار

امروز صبر تو مورد آزمایش قرار می گیرد. باید صبور باشی و در برابر تحریک ها و قضاوت های دیگران واکنشی از خود نشان ندهی که بعد ها پشیمان شوی. خشم خود را کنترل کن و خودت را با چیز هایی که دوست داری سرگرم نگه دار.

اسب

اسب

برای رسیدن به هدف هایی که برای خود در نظر گرفته ای امروز فقط به پشتکار و تلاش مداوم نیاز داری پس ناامید نشو و با تمام توانی که از خود سراغ داری به مسیرت ادامه بده چون موفقیت از آن چه که فکر می کنی به تو نزدیک تر است فقط چند قدم با آن فاصله داری.

قوچ

قوچ

سعی کن بین کار و زندگی شخصی ات تفاوت ایجاد کنی و مرز بین ان ها را از بین ببری. تو به کانون گرم خانواده نیاز داری تا بتوانی انرژی از دست رفته ات را از محبت و عشق آنان بدست بیاوری پس وقتت را طوری تنظیم کن که برای خانواده به مقدار کافی زمان داشته باشی.

میمون

میمون

اگر دوست داری زندگی آرام و شادی داشته باشی، تنها کافی است همه چیز را ساده ببینی و دچار حواشی نشوی. اگر به مسائل زندگی روزمره ساده نگاه کنی و در گذشته غرق نشوی، آینده برای تو شادتر و خوشایندتر خواهد بود. امیدت را به روزهای روشن پیش رو از دست نده و باور کن این ذهن آرام و دوست داشتنی توست که می تواند روی مهم ترین اتفاقات جهان تأثیر بگذارد. 

خروس

خروس

با دوستانت دچار مشکل کوچکی شده ای و کمی از آن ها دلخوری. به جای اینکه ناراحتی ها را در خودت بریزی و این اندوه کوچک را به یک غم بزرگ تبدیل کنی، در مورد این موضوع با آن ها صحبت کن و اجازه بده اگر لازم است از خودشان دفاع کنند. حق طبیعی هر دو طرف این است که در مسائل مختلف زندگی با هم صحبت کنند و کدورت ها را رفع کنند. پیش از اینکه دیر شود، این کار را انجام بده. 

سگ

سگ

تصمیم گرفته ای کار ناتمامی را به اتمام برسانی. این کار نیاز به زمان زیادی دارد و ممکن است در روند انجام آن خسته شوی؛ اما نباید ناامید یا نگران باشی چون همه چیز در نهایت خوب پیش می رود. برنامه ریزی را فراموش نکن و هر روز صبح برنامه ات را دقیق چک کن. اولویت بندی کارها به تو امکان می دهد که به همه چیز برسی و همه برنامه ها را تحت کنترل داشته باشی. 

خوک

خوک

پیشنهاد کاری تازه ای به تو شده که نمی دانی آن را قبول کنی یا نه. به جای اینکه سریع تصمیم بگیری و عجولانه اقدام کنی، همه جوانب کار را در نظر بگیر تا بعداً پشیمان نشوی. این کار برای آینده تو حیاتی است و ممکن است روند کاری ات را تغییر دهد. کمی به خودت زمان بده و برای آینده برنامه ریزی کن. اگر خوش شانس باشی، می توانی همه کارها را به خوبی مدیریت کنی.