زمان مطالعه : ۴ دقیقه
موش

موش

امروز فرصت مناسبی برای رسیدن به خواسته ها و قدم برداشتن در مسیر آن هاست. اعتماد به فردی که اخیرا با او وارد یک مذاکره شده ای ممکن است کمی برایت سخت باشد؛ اما نگران نباش چون زمان همه چیز را روشن می کند.

گاو

گاو

برای سر و سامان دادن به کار های آخر سالت می توانی از ترفند های برنامه ریزی آسان کمک بگیری. شلوغی و بی نظمی تو را کلافه می کند و سرعتت را می گیرد. این روز ها برای آسان شدن مسیر به یک نیروی محرک نیاز داری.

ببر

ببر

دلخوری هایی که اخیرا میان تو و فردی نزدیک به وجود آمده باعث تاثیر در روند کاری ات نیز می شود. مشکلات حل خواهند شد اگر هر دو طرف راجع به خواسته هایشان شفاف صحبت کنند. یک معامله کاری در پیش است.

خرگوش

خرگوش

گاهی طاقتت زودتر از حد معمول به پایان می رسد و باعث می شود تصمیم هایی را بگیری که خودت هم در بلند مدت به آن اعتقاد نداری. برای به آرامش رسیدن، کتاب خواندن در اوغات فراغت پیشنهاد می شود.

اژدها

اژدها

امروز احساس کلافگی و خستگی می کنی چون هر چقدر فکر می کنی باز هم نمی دانی چه برنامه ای برای آینده ات در نظر بگیری تا آینده از امروزت دلچسب تر شود. بالاخره وقت آن رسیده است که با یک نفر دیگر در این مورد مشورت کنی.

مار

مار

از روزمرگی هایی که در چند روز اخیر به آن دچار شده ای خسته نشده ای بالاخره زمان رسیده که این روتین های روزانه را بشکنی. نظرت در مورد یادگیری یک زبان جدید چیست؛ هم می تواند سرگرم کننده باشد و هم به حدی ذهنت را درگیر خود کند که به چیز های دیگر فکر نکنی.

اسب

اسب

امروز روز شروع دوباره است. دیگر به اندازه کافی برای شکست اخیرت عزاداری کرده ای. دست روی زانو هایت بگذار و به مسیر جدیدی از زندگی قدم بگذار. هنوز راه های زیادی به سمت هدفت مانده است که هنوز امتحان نکرده ای.

قوچ

قوچ

تو اعتماد به نفس بالایی داری به همین دلیل می توانی به خوبی از توانمندی ها و مهارت هایت استفاده کنی ولی مراقب باش این اعتمادبه نفس رنگ خود شیفتگی و غرور نگیرد چون تو را از ادامه راه باز می دارد و جلوی موفقیت های بیش ترت را می گیرد.

میمون

میمون

بی نظمی و ناآرامی، یکی از مسائل مهم زندگی تو را در معرض تهدید قرار داده است و علت این موضوع بلافاصله آشکار نمی شود. به جای هدر دادن زمان و سردرگمی، یا غصه خوردن و ناامیدی؛ تلاش کن ریشه مشکل را پیدا کنی. از کمک افراد توانا و قابل اعتماد بهره بگیر و با یک برنامه ریزی درست تلاش کن نظم را به زندگی ات بازگردانی. 

خروس

خروس

یک ارتباط سالم شامل صحبت کردن و تعامل است؛ البته نباید فراموش کنی که نشانه های غیر کلامی به همان اندازه اهمیت دارند. تمام اعضای بدن با حرکات و فرم خاصی که دارد، حرف هایی برای گفتن دارند. زبان بدن را یاد بگیر و از چشم ها غافل نشو. هیچ چیز مثل چشم ها به عمق جان نفوذ نمی کنند. 

سگ

سگ

امروز تو در جریان انتخاب و تصمیم شروع یک پروژه تازه قرار داری و کمی به خاطر آن مضطرب هستی. این پروژه ساده تر از چیزی است که فکر می کنی. تو می توانی با کمی برنامه ریزی، اولویت هایت را به طور گذرا تغییر دهی و خودت را برای مدتی درگیر این کار تازه اما بسیار پر بهره کنی. از نتیجه کار مطمئن شو و با اعتماد به نفس پیش برو.

خوک

خوک

در جریان مسأله ای قرار گرفته ای که ممکن است باعث آزار روحی تو شود، اما ادامه این ماجرا خوشایند است و تو را به وجد می آورد، به طوری که تلاش بیشتری برای اتمام آن انجام می دهی. این مسأله ابعاد مختلفی دارد و تو نمی توانی با در نظر گرفتن یک زاویه، به تنهایی آن را حل کنی. از کمک یک دوست برای حل مشکلاتت کمک بگیر.